Çarşamba , Nisan 1 2020
Doktorca Haberin Adresi...
ASLITUĞÇE yazdı:
26.03.2020 - 11:42:25
Arkadaşlar merhaba,
Ben sağlık bakanlığı atama birimine uzun uğraşlarım sonucu yukarıdaki numaraları arayarak ulaştım.
Görüştüğüm kişi öncelikle uzman doktoru işaretlememeniz lazım siz zorunlu göreve başlayana kadar asistan doktor olarak görünüyorsunuz ama çok da önemli değil dedi. üniversite konteyjanında çalışan asistanların BAŞKA BİR KAMU KURUMUNDA ÇALIŞIYORUM şıkkını işaretlemesi gerekiyormuş.
Bilginize
Hangi konuda Bi ben mi anlamadım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drcbklyn yazdı:
26.03.2020 - 12:34:10
santa yazdı:
26.03.2020 - 12:02:10
Mazeret kurasına katılacak arkadaşalar evrakları sisteme nasıl yükleyecez tarayıcıdan mı yoksa resmini çekip eklesek oluyor mu
Sisteme evrak yukleme sonrasi kargoyla gonderimde olacak mi acaba
kargo ile evrak göndermeyeceğiz diye biliyorum
evet uzman tabip dışında seçenek çıkmıyor. sanırım karşımdaki de bilmiyordu işleyişi
ASLITUĞÇE yazdı:
26.03.2020 - 12:38:57
drcbklyn yazdı:
26.03.2020 - 12:34:10
santa yazdı:
26.03.2020 - 12:02:10
Mazeret kurasına katılacak arkadaşalar evrakları sisteme nasıl yükleyecez tarayıcıdan mı yoksa resmini çekip eklesek oluyor mu
Sisteme evrak yukleme sonrasi kargoyla gonderimde olacak mi acaba
kargo ile evrak göndermeyeceğiz diye biliyorum
evet uzman tabip dışında seçenek çıkmıyor. sanırım karşımdaki de bilmiyordu işleyişi
Aradim bu kurada evrak gonderme olmayacak kesin, sistem uzerinden evraklari yukleyip kayd edecegiz. Duyrulur
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
davutkayak1071 yazdı:
26.03.2020 - 11:49:06
ASLITUĞÇE yazdı:
26.03.2020 - 11:42:25
Arkadaşlar merhaba,
Ben sağlık bakanlığı atama birimine uzun uğraşlarım sonucu yukarıdaki numaraları arayarak ulaştım.
Görüştüğüm kişi öncelikle uzman doktoru işaretlememeniz lazım siz zorunlu göreve başlayana kadar asistan doktor olarak görünüyorsunuz ama çok da önemli değil dedi. üniversite konteyjanında çalışan asistanların BAŞKA BİR KAMU KURUMUNDA ÇALIŞIYORUM şıkkını işaretlemesi gerekiyormuş.
Bilginize
Hangi konuda Bi ben mi anlamadım :D
Hocam bu dediklerimiz eş veya saglik mazeret atamasi icin gecerli. Eger boyle bir durumunuz yoksa hicbirsey yapmaniza gerek yok. Bu arada evraklar tarayicidan gecirilip oyle yuklense daha iyi olacak ayrica evraklarin ciktisini kargolamayacagiz haberiniz olsun.