Salı , Şubat 18 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Bayrampaşa'da bir kadın mesai saati dışında ilaç yazdırmak istedi, beklenilmesi istenen kadın, danışmada görevli tıbbı sekretere tokat atarak sağlık ocağını terk etti

İSTANBUL- Olay geçtiğimiz günlerde Bayrampaşa'daki Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi.

İddiaya göre, bir kadın hasta, mesai saati dışında merkeze gelerek ilaç yazdırmak istedi. Beklemesi istenilen kadın, görevlilere bağırmaya başladı. Öfkeli kadın, danışmada bulunan tıbbı sekretere tokat attı. Kadın bir süre sonra sağlık ocağını terk etti. Yaşanan bu anlar sağlık ocağının güvenlik kamerasına yansırken, sağlık çalışanı, kadından şikayetçi oldu.
Kaynak:DHA
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Her sağlık merkezine/ hastaneye ani müdahale mangası mı koysak? Evt iyi olur ( askerliği yapanlar anladı beni). Nöbetçi subayım, bir nöbette hastanenin duvarı önünde 3-5 gürültücü yaşam formu gördüm, ani müdahele mangasını aradım (aman terör olmasın), 1 dk içinde o tarafa koşan 20 kadar kalaşnikof gördüm (terör değilmiş alkolmüş), fekat nasıl caydırıcılarsa bir daha hiçbir nöbette gürültücü yaşam formuna rastlamadım.
Isin en kotusude haber sitelerindeki yorumlari okuyorum, milletin neredeyse tamami tokat atan kadinin bir sekilde hakli olduguna inaniyor... işte aslinda en tehlikeliside budur.. olay artik dayanamayacagimiz yere vararcak gibi
Kullanıcı avatarı
serdarder yazdı:
12.02.2020 - 15:57:46
Her sağlık merkezine/ hastaneye ani müdahale mangası mı koysak? Evt iyi olur ( askerliği yapanlar anladı beni). Nöbetçi subayım, bir nöbette hastanenin duvarı önünde 3-5 gürültücü yaşam formu gördüm, ani müdahele mangasını aradım (aman terör olmasın), 1 dk içinde o tarafa koşan 20 kadar kalaşnikof gördüm (terör değilmiş alkolmüş), fekat nasıl caydırıcılarsa bir daha hiçbir nöbette gürültücü yaşam formuna rastlamadım.
Kamuflaj kod 5555 :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
haklı oldugunu yazanların cogu maaslı troll.gecın onları.acıl olarak yenı bır tabıp odası olusturmamız sart.ve pratisyen uzmana uzman pratisyene sallamayacak.herkes meslekdasını kollayacak
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
13.02.2020 - 13:03:50
the_dr yazdı:
12.02.2020 - 16:39:45
tokat niye tırnak içinde , şehir olan tokat ı mı atmış üzerine ne yapmış
lütfen ama şehir olanın 't' si büyük :)
haklısınız tüm Tokat bilim camiasından özür dilerim.
Kullanıcı avatarı
Başka hiç bir resmi dairede insanlar böyle taşkınlık çıkaramıyor ve oralarda çalışanlara şiddet uygulayamıyor ama iş sağlık hizmeti ile ilgili tesislere gelince resmen canı sıkılan birisi elini kolunu sallayarak içeri girip orada çalışan birisine şiddet uygulayıp gene elini kolunu sallayarak oradan çıkabiliyor.