Pazartesi , Ocak 20 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:- "Saldırgan hakkında gerekli hukuki işlem yapılmıştır. Sürecin takipçisi olacağım"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Osmaniye'de hasta yakını tarafından saldırıya uğramasına rağmen kutsal mesleğinin gereğini yerine getirip doğumu gerçekleştiren Operatör Doktor Gökhan Gönen'i arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Koca, sosyal medya hesabı Twitter'daki paylaşımında, "Saldırgan hakkında gerekli hukuki işlem yapılmıştır. Sürecin takipçisi olacağım." ifadelerini kullandı.

Rahatsızlanan iki aylık hamile eşini Osmaniye Devlet Hastanesi doğum servisine getiren M.B, hasta kaydı konusunda çıkan tartışmada, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gönen'i darbetmiş, doktorun şikayeti üzerine gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştı.

Gönen, kendisine yapılan ilk yardımın ardından, acil müdahale gereken hamile bir kadının sezaryen ameliyatına girmişti.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr_unblocked yazdı:
16.01.2020 - 10:36:01
böyle enayi meslektaşlarımız oldukça daha çok dayak atarlar
maalesef katılıyorum hocam size.şimdi başkasından kafa yemiş biri anlar o doktorun halini,öyle bir ağrı olur ki burnunda:(ben olsam heyet raporu alırdım.çok ayıp etti
Kullanıcı avatarı
Drmiraysss92 yazdı:
16.01.2020 - 16:35:27
Kotuluge iyilikle cevap veren meslektasimiza da enayi diyen yukardaki yorumdaki arkadaş, sensin enayi , yaptigi yanlis olabilir sana gore ama enayi diye nitelendirilmez hicbir iyi kalpli insan.
kusura bakma ama az bile demişim,adam resmen ölüme teşebbüs edecek şekilde burnunu haşat edecek,belki bir ömür rahat nefes alamayacak ve sürekli horlayacaksın,ve bunu yapan adam elini kolunu sallaya sallaya gezecek yaptığı yanına kar kalacak,yarın öbür gün başka bir dokotorun canına kast edecek ve biz de buna bravo diyecez öyle mi,kardeş kusura bakma ama ben böyle doktorun da düzenin de
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_unblocked yazdı:
17.01.2020 - 11:48:05
Drmiraysss92 yazdı:
16.01.2020 - 16:35:27
Kotuluge iyilikle cevap veren meslektasimiza da enayi diyen yukardaki yorumdaki arkadaş, sensin enayi , yaptigi yanlis olabilir sana gore ama enayi diye nitelendirilmez hicbir iyi kalpli insan.
kusura bakma ama az bile demişim,adam resmen ölüme teşebbüs edecek şekilde burnunu haşat edecek,belki bir ömür rahat nefes alamayacak ve sürekli horlayacaksın,ve bunu yapan adam elini kolunu sallaya sallaya gezecek yaptığı yanına kar kalacak,yarın öbür gün başka bir dokotorun canına kast edecek ve biz de buna bravo diyecez öyle mi,kardeş kusura bakma ama ben böyle doktorun da düzenin de
Dogru diyosun sende kusura bakma tepkim icin... bi an icimdeki merhamet duygulari kabarmisti ama degmez bu insanlara