Salı , Ocak 21 2020
Uzman hekimlerin genel bilgi paylasim platformu...
uzman hekim olarak dhy ile atandım. bulunduğum yerde sözleşme var. bu kadroya hemen geçebilir miyim? müdürlüğü aradım nisan ayında açıklanacak duyuru olacak gibi bir şeyler söylüyorlar. inandırıcı gelmedi.
Kullanıcı avatarı
Ah ahh.. bu adaletsizlik hoşgeldiniz.. gerçi siz şanslı kesimsiniz sanirim..Evet yeni dönem kadrolar mart nisan gibi açıklanacak diyorlar..Ben 2. Yılımdayım dhy bitti ama.hala sozlesmeliye geçemedim..bulunduğum ildeki herkes sözleşmeli olmasına rağmen.. kardo yeteri kadar varsa. Nisanda girersiniz sozlesmeliye.. duyur öncelik var. Tabi boşta kadronuz varsa
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Siz zaten fakülteye girdiğiniz anda hizmet sözleşmesi olmasa da hikmet sözleşmesine imza attınız. Yolunuz açık olsun, ayağınıza daş değmesin, burnunuz kanamasın, sadece sonuç vardı hocam diyenleriniz bol olsun.
Kullanıcı avatarı
baseskool yazdı:
03.01.2020 - 18:24:12
uzman hekim olarak dhy ile atandım. bulunduğum yerde sözleşme var. bu kadroya hemen geçebilir miyim? müdürlüğü aradım nisan ayında açıklanacak duyuru olacak gibi bir şeyler söylüyorlar. inandırıcı gelmedi.
Evet genellikle Nisan ayında açıklanıyor kadrolar. Yeteri kadar kadro açılırsa Nisanda geçebilirsiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Bekiralp yazdı:
16.01.2020 - 21:10:21
firangi yazdı:
16.01.2020 - 20:47:05
Bekiralp yazdı:
16.01.2020 - 15:59:42
Kadro olmadan da sozlesmeye gecilemiyor mu?
Sözleşme kadrosu açılmadan geçilemez.
Biri dava acip kazanmis diye duydum kadrosuz sozlesmeli olmus
Bilgim yok, ilk defa duyuyorum. Emsal teşkil etmesi açısından önemli aslında.