Pazartesi , Eylül 28 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
iş yoğunluğu sırasında dalgınlıkla yapılmış olabilir, neden şaşırdınız ki.
hata elbette, ancak gerçekten hasta yaşlı bile olsa kaç çocugun var tarzında sorularla muayene öncesi hastanın virgo olup olmadığı her seferinde teyit edilmeli.
en çok bu tarz kazalar yaşlı - orta yaşlı hastalarda ortaya çıkar, bir sebep aramaya gerek yok, tabii dikkatli olmak lazım ama herkesin başına gelebilir...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
e ozaman babasiyla konussun doktor.bak kizinizin zari muayene sirasinda yirtildi diye. gerci babasi bi salaksa belki vurur tabancayla. uf neyse bu kizlik zar konusu canimi sikiyor. ortadogu kulturunden nefret edyorum. herkes ozgur olmali. ben bi kadin olarak ayni sey basima gelirse ben de yikilirim geci. ortadogu terbyesi almisiz naapalim. buyuyunce anlyorsun nekadar sacma seyler oldugunu. eger gercekten para pesinde degillerse belki onlar magdurlar
tedi yazdı:
20.01.2020 - 17:00:04
abi hymen yırtmak suçsa, dikmekte suç. dolandırıcılığa girmesi lazım, doktor'a yardım ve yataklık suçu düşer.
Hocam bu kaza ile olmuş dolandırıcılık sayılmaz bence diğer durumlar için söylediğiniz doğru tamam çok saçma birşey bu konuda hepimiz hemfikiriz ama hastanın açısından bakarsak korkunç bir olay zihniyet değişmeli ama hic umudum yok
Kullanıcı avatarı
Sui yazdı:
20.01.2020 - 19:29:59
tedi yazdı:
abi hymen yırtmak suçsa, dikmekte suç. dolandırıcılığa girmesi lazım, doktor'a yardım ve yataklık suçu düşer.
Hocam bu kaza ile olmuş dolandırıcılık sayılmaz bence diğer durumlar için söylediğiniz doğru tamam çok saçma birşey bu konuda hepimiz hemfikiriz ama hastanın açısından bakarsak korkunç bir olay zihniyet değişmeli ama hic umudum yok
abicim nolacak, yani evlendiğin adama "ya hastalığım vardı öyle oldu" dese, adam " yohh yaaa başka neler oldu kim biliecek?" diyecek ise iyi bile olmuş bu zihniyet üremesin, bekaret beyindedir.
kan akıtma ritüeli için yallah arabistana
Az bile arkadaşlar.Böyle bir olay için olması gereken ceza 10 yıldan başlamalı.Sen kızcağızın psikolojisini boz geleceğiyle oyna ondan sonra kazayla oldu de.Daha bundan ötesi adam öldürmeye teşebbüs .O yüzden cezası da adam öldürmeden bir kademe daha aşağı olmalı.Sence o kızın çevresi bunu duysa evden dışarı çıkabilir mi eskisi gibi mağrur olarak? Babası annesine ne diyecek öğrenseler?İnsanların hem sosyal,fiziksel,ruh hayatını boz sonra vay efendim şöyle böyle.Ayık olun arkadaşlar burası türkiye.%99 u müslüman bir ülke.Toplumun modern geçinen bir kesimi için bir anlam ifade edemese de bizim kültürümüzde bu var.Kanlı çarşaf olayı misal ne kadar tasvip etmesem de.Abd gibi avrupa gibi genç kızların daha lisede kulaktan kulağa oynadığı ülkelerde bi anlam ifade etmeyebilir.Herkesin günahı kendine şahsen bir bağyanın bekareti tamamen kendi tercihidir beni bireysel olarak ilgilendirmezama toplumumuzun örfü adeti böyle ve önemseyen kesim çok.İlerde nasıl evlenecek?Nişanlısına ne diyecek?Bunları daha hesabi katın.Söylemesin o da derseniz gerçek eninde sonunda elbet ortaya çıkar.
Belki şöyle zengin mersolu yağlı bir işadamının dizilerdeki gibi 1.90 yeşil gözlü veliahtını bulacakken şimdi neredeyse asgari ücretten hallice maaş alan ders çalışmaktan skolyoz olmuş doktor,diş hekimine kalacak o da en iyi ihtimalle.Ben kendisinin yerinde olsam temyize giderim.Hem tazminatımı alır hem de adaletin daha yerini bulmasını temin ederim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tedi yazdı:
20.01.2020 - 19:52:49
Sui yazdı:
20.01.2020 - 19:29:59
tedi yazdı:
abicim nolacak, yani evlendiğin adama "ya hastalığım vardı öyle oldu" dese, adam " yohh yaaa başka neler oldu kim biliecek?" diyecek ise iyi bile olmuş bu zihniyet üremesin, bekaret beyindedir.
kan akıtma ritüeli için yallah arabistana
Haklisiniz hocam benimde en ufak itirazım yok düşüncenize ama toplumumuz bu şekilde ve düzelmeyecek hicbir yere gidecekleri de yok birde bizim ki gibi bir ülkede değilde cagdas bir toplumda olsaydı bu olay hasta tepkisi ne olurdu onu merak ediyorum cidden