Cumartesi , Eylül 26 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Bakan Koca: Konunun her boyutuyla bizzat takipçisi olacağım. Başımız sağolsun

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir Torbalı'da, İlçe Sağlık Müdürü Fuat Mehmet Park ve Devlet Hastanesi'nde görevli Dr. Harun Gülcemal'in eşi Hatice Gülcemal'in tabancayla öldürmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Bakan Koca'nın açıklaması şöyle;

Gece saatlerinde İzmir’den gelen haberler, tüm sağlık camiamızı büyük bir üzüntüye sevk etmiş, hepimizi derinden sarsmıştır. Bir gaspçı tarafından gerçekleştirilen iki ayrı saldırıda Torbalı İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Fuat Mehmet Park ve Torbalı Devlet Hastanesi hekimi Harun Gülcemal’in eşi Hatice Gülcemal hayatını kaybetmiştir. Hepimizin başı sağolsun.

İlçe Müdürümüz Dr. Fuat Mehmet Park, daha önce 17 suçtan sabıkası bulunan bir şahıs tarafından gece saat 9 civarında evine zorla girilerek gasp edilmeye çalışılmış ve ateşli silah ile başından vurulmuştur. Ağır yaralı halde Torbalı Devlet Hastanesine kaldırılan İlçe Müdürümüz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Zanlı aynı bölgede ikâmet eden Torbalı Devlet Hastanesi’nde görevli Genel Cerrahi Uzmanı Harun Gülcemal’in evine de aynı şekilde gasp amaçlı girmeye çalışmış, saldırıda hekimimizin eşi Hatice Gülcemal’i silahla vurarak öldürmüştür.

Olay sonrasında gaspçının yeri, emniyet ekipleri tarafından tespit edilmiş ve çıkan çatışmada bu kez bir polis memuru ağır yaralanmıştır. Yaralanan emniyet mensubunun tedavisi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde devam etmektedir. Fail, kısa süre önce emniyet ekipleri tarafından yaralı olarak ele geçirilmiştir.

Bu menfur cinayetleri en ağır şekilde kınıyorum. Konunun her boyutuyla bizzat takipçisi olacağım. Başımız sağolsun.
Kullanıcı avatarı
1 hafta içinde 2 doktorun intiharı, 2 cinayet, sayısız darp... bakanımız çok yorulacak bu kadar olayın takipçisi olmak çok zor.
En son kutsaclirapunzel tarafından 30.12.2019 - 15:13:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Bugüne kadar takipçisi olacağım dediği onlarca olay oldu sonuc yine öldürüyoruz sinek kadar değer vermiyor ulan psikiyatri profu öldürüldü aynı gün bilmem ne açılışı bilmem ne panelindeydi cenazeye bile gitmedi
Kullanıcı avatarı
hasta görmeyen bölüme mi kaçıyorsunuz , karate mi öğreniyorsunuz , kurşun geçirmez yelek mi giyiyorsunuz bilmiyorum. tek bildiğim artık bu durumun kalıcı ve daha kötüye gideceği olduğu gerçeği. bunu 2012 de gördüm halk sağlığı uzmanı oldum, tıbbı bu uzmanlık dalı için mi okudum hayır ama canım kıymetli . oy için cehalet kutsandı eğitimli cahile kırdırıldı. hashtag miş kınamaymış geçiniz artık.