Cumartesi , Kasım 16 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktoru boğazından yaralayan zanlı tutuklandı

#4321141  gönderen drhaber
 18.10.2019 - 09:23:09
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli asistan doktoru jiletle boğazından yaralayan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

Resim

Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli asistan doktor Kadir Songür'ü odasında jiletle boğazından yaralayan saldırgan B.K'nin Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli asistan doktor Kadir Songür'ü boğazından jiletle yaralayan şüpheli, Karşıyaka ilçesinde bir kadının çantasını gasp girişiminde de bulunduktan sonra yakalanmıştı. Boğazından yaralanan Songül’ün sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
Kaynak :iha
ADAM DOKTORUN BOĞAZINI KESİYOR DIŞARI ÇIKIYOR SUÇ İŞLEMEYE DEVAM EDİYOR BİZ DAHA SONRA YAKALIYOZ
BİRKAÇ DOKTORUN DAHA BOĞAZINI KESEBİLCEK VAKTİ OLMUŞTA LÜTFETMİŞ BAŞKA SUÇ İŞLEMİŞ GALİBA
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
herodotos yazdı:
18.10.2019 - 16:44:40
Tipler hiç mi değişmez. Esmer ten görmüyorum ama eminim berbat dövmeleri de vardır. Hiç şaşmıyor. bu iki kombinasyonu görüyorsan kaçacaksın. dövme gibi low bir item yok zaten.
Bu ne had bilmezlik bu nasıl terbiyesizlik neden insanları ayrışrıyorsun dövmeli ve esmer diye ülkenin yüzde 70 i esmer kendini Almanya da sanıyorsun heralde
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mafya kenan yazdı:
19.10.2019 - 23:52:36
herodotos yazdı:
Tipler hiç mi değişmez. Esmer ten görmüyorum ama eminim berbat dövmeleri de vardır. Hiç şaşmıyor. bu iki kombinasyonu görüyorsan kaçacaksın. dövme gibi low bir item yok zaten.
Bu ne had bilmezlik bu nasıl terbiyesizlik neden insanları ayrışrıyorsun dövmeli ve esmer diye ülkenin yüzde 70 i esmer kendini Almanya da sanıyorsun heralde
Saçma sapan konuşma.sen kimsin de terbiye dersi veriyorsun. Yaptığı çomarlıklar ile oluşan protipe katkıda bulunanlar bile senin kadar gocunmuyorlardır herhalde. muhtemelen gurur da duyuyorlardır bununla. Hadi demagojini başka kapıda yap. Biz g.te g.t deriz.
herodotos yazdı:
Dövmelerde de genelde canım anam falan yazar, direkt serseri rutini, bulaşmamak lazım