Cuma , Kasım 22 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli asistan doktoru jiletle boğazından yaralayan zanlı, adliyeye sevk edildi.

İZMİR - Alınan bilgiye göre, kendisini muayene eden asistan doktor Kadir Songür'ü odasında jiletle boğazından yaralayan B.K'nin emniyetteki ifade işlemleri tamamlandı.

Saldırının ardından Karşıyaka ilçesinde çantasını gasbetmeye çalıştığı kadını sürükledikten sonra yakalanan B.K, emniyetteki ifadesinde, doktora, istediği ilacı yazmadığı için saldırdığını anlattı.

Şüpheli B.K, ifadesinde şunları kaydetti:

"Olay günü hastanede ilaç yazmadılar ve bana sürekli gülüyorlardı. Bu durum sinirimi bozdu ve kayıt yaptırmadan doktorun odasına girdim. Esrar kullandığım için orada ne olduğunu tam hatırlamıyorum. Doktora kilitlendiğim için ona saldırmışım. Uyuşturucu kullandığım için şuurumu kaybetmişim. Bu olaydan dolayı pişmanım."
Kaynak :sabah
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
https://www.instagram.com/tv/B3uqNzpH9D ... 5stjxr4bgg

Şuraya bak ertesi gün aynı hastane. Benzer maddecinin elini kolunu sallayarak poliklinik odasından içeri girişine mi üzülelim, bariz güvenlik zaafiyetlerine mi? Daha bugün olayın üstünden 24 saat bile geçmeden başhekimin güya önlemleri artıracagiz söylemlerine mi yoksa yarın hep birlikte acaba bugün biri gelip bize silah çeker mi diye düşünmek zorunda kalmamıza mı..