Cumartesi , Ekim 19 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...

Sosyal Medya İlişkileri

#4319477  gönderen mustafa09
 13.10.2019 - 00:54:11
Merhabalar, TUS'a hazırlanan istifalı hekimim. Sosyal medyaya baktığımda eski üniversitemde şu an okuyan stajyer doktor, intern doktor ve daha alt dönemlerde okuyan birkaç güzel tıpçı kız olduğunu gördüm.
Sorum şu: Sizce bu kızlardan biriyle sosyal medyada tanışmam, buluşmam, bir ilişki yürütmem ne kadar doğrudur? Tabii ben görsel olarak beğensem de birilerini, önce onların da beni beğenmesi sonra tanışma birbirimizi tanıma olacak.
Sosyal medyada tanışılıp ciddi bir ilişki yürütülebilir mi?
Aranızda yapanlarınız var mı?
Nelere dikkat etmek lazım?
İlerde evlenildiğinde aileye, arkadaşlara anlatırken sosyal medyada tanıştık demek nasıl bir his olur? Bunun burukluğu olur mu?
İnternetten tanışmak kötü müdür?
Asistanlık için de eski üniversiteme dönmek istemiyorum, yani bu kızlarla yüzyüze tanışma imkanım yok ve ciddi bi ilişkim olacaksa da ilerde evleneceksem de bir doktor kızla olsun istiyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Sosyal Medya İlişkileri

#4319500  gönderen Nusinersen
 13.10.2019 - 11:10:05
Ben şimdiki eşimle sosyal medyada tanıştım aynı üniversitede farklı fakültelerdeydik. İlk yüz yüze görüşmemizde de kendisi bire bir görüşmede beni beğenmediğini söyleyip ilişkiyi kesmişti. Daha sonra benim bir iki belki onuncu denememde birbirimizi daha iyi anladık ve şu an evliyiz. Olursa olur yani ama ben çok yoğun duygularla tanışmak istemiştim. Kız tarafından hiç muhabbeti olmayan biriyle tanışıp görüşmek farklı gelebilir
Kullanıcı avatarı

#4319714  gönderen Biçüleyta
 13.10.2019 - 21:34:43
mustafa09 yazdı:
Merhabalar, TUS'a hazırlanan istifalı hekimim. Sosyal medyaya baktığımda eski üniversitemde şu an okuyan stajyer doktor, intern doktor ve daha alt dönemlerde okuyan birkaç güzel tıpçı kız olduğunu gördüm.
Sorum şu: Sizce bu kızlardan biriyle sosyal medyada tanışmam, buluşmam, bir ilişki yürütmem ne kadar doğrudur? Tabii ben görsel olarak beğensem de birilerini, önce onların da beni beğenmesi sonra tanışma birbirimizi tanıma olacak.
İlerde evlenildiğinde aileye, arkadaşlara anlatırken sosyal medyada tanıştık demek nasıl bir his olur? Bunun burukluğu olur mu?
Asistanlık için de eski üniversiteme dönmek istemiyorum, yani bu kızlarla yüzyüze tanışma imkanım yok ve ciddi bi ilişkim olacaksa da ilerde evleneceksem de bir doktor kızla olsun istiyorum.
Tercih sizin tabiki ama tus sürecinde gerçekten tanışma tarzı konusunda bile size kafa karisikligi yaşatacak bi ilişkiye hazır mısınız bence buna karar verin.
Ama aslında çokta yabancı olmadığınız kişiler, muhtemel ortak bir çevreniz ve benzer yasantı tarzınız vardır tustan sonra beraber calışacagınız insanlarda olacak zaten ,eger bu tarz düşünceleriniz varsa bu kişiler ile sosyal medyadan tanışmak yerine reel de tanışabileceğiniz insanları düşünebilirsiniz

#4319729  gönderen mustafa09
 13.10.2019 - 22:27:26
Biçüleyta yazdı:
13.10.2019 - 21:34:43
mustafa09 yazdı:
Tercih sizin tabiki ama tus sürecinde gerçekten tanışma tarzı konusunda bile size kafa karisikligi yaşatacak bi ilişkiye hazır mısınız bence buna karar verin.
Ama aslında çokta yabancı olmadığınız kişiler, muhtemel ortak bir çevreniz ve benzer yasantı tarzınız vardır tustan sonra beraber calışacagınız insanlarda olacak zaten ,eger bu tarz düşünceleriniz varsa bu kişiler ile sosyal medyadan tanışmak yerine reel de tanışabileceğiniz insanları düşünebilirsiniz
Teşekkür ederim düşüncenizi paylaştığınız için ben de aynısını düşünüyorum. Reelde tanışmak her zaman daha iyidir. Tabii bazen yemiyor gidip konuşmak ama alışacağız bi şekilde :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4319739  gönderen the_dr
 13.10.2019 - 23:02:58
tusçu kızın kalbine giden yol spot bilgilerden geçer. ona dm olarak küçük spot bilgiler gönder.