Cumartesi , Ekim 19 2019
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Makale/tez/yayın vb. çevirileri + Redaksiyon

#4319423  gönderen fortunato
 12.10.2019 - 22:20:32
Herkese merhaba, çalışma hayatı sağolsun uzunca bir zamandır çeviri işi almamıştım, yeniden uygun koşulları sağladığım için aktif olarak çevirilerinizi alabilirim. Bu nedenle kişisel bilgilerimi hatırlatmamda fayda var:
Kadıköy Anadolu Lisesi ve İngilizce Tıp Fakültesi mezunuyum. En az 10 yıllık bir çeviri geçmişim var (2-3 yıl ara verdim son dönemde) ve büyük oranda medikal alanda çalıştım. Teslim süresi ve fiyat metninize göre değişiklik gösterebilir, bu nedenle bilgi almak için dosya eki olarak çevrilmesini istediğiniz metni göndermeniz gerekmektedir, ihtiyaç dahilinde maille iletişime geçmeniz kafidir, en kısa zamanda dönüş yaparım. Ek olarak, gerekliyse metinler redakte de edilmektedir, yani yapılan işin en temiz haliyle sunulacağından şüpheniz olmasın.

AYRICA;
Türk Dili Ve Edebiyatı ile Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, çeviri alanında çalışan eşim de bu alanda aktif olarak çalışmaktadır, yani medikal metinler harici de çalışabiliriz. İkimizin de medikal çeviri konusunda oldukça tecrübeli olduğunun altını çizmek isterim.

Tüm sorularınız, metinlerinizin değerlendirilmesi ve dahası için iletişim adreslerimiz:

drorhaninaltekin@outlook.com ve seda.ats@gmail.com

Takipte kalın, sevgiler. :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009