Pazar , Ekim 20 2019
intern hekimlerin genel bilgi paylasim platformu...

Re: İntörnlükte tıp bırakılır mı?

#4318093  gönderen korkutpaşa
 08.10.2019 - 17:52:00
md_huseyin yazdı:
08.10.2019 - 17:22:07
Dostum ekonomik durumun varsa bırakıp başka bir bölüm okuyabilirsin, benim ekonomik durumum iyi olsa bırakırdım, jeton geç düştü ve bitirmek zorunda kaldım.
Her 10 tıpçının 14 tanesi bunu diyor zaten.Bu insanlara çok itibar etme tıp seçtikleri yıla geri dönme imkanları olsa yine hepsi tıp yazardı adım gibi eminim.sana gelince artık yolun sonuna gelmişsin bitir doktorluk yapmak istemiyosan yine yapmazsın alternatif çok yol var

#4318104  gönderen winehouse
 08.10.2019 - 19:02:05
Güzel insanlara denk gelince bütün cehennemler yasanabilir hâle geliyor. sen de böyle umut et, çok çok sabır de , çok çok -intörnken tabiri caizdir- salağa yat, iş bitiren olmak seni bitirir, sen de çevrene uyum sağla herkes ağırdan alıyorsa sen de almaya bak ki hem terminatöre dönüsen yoldaşlarından ,hem de etinden sütünden faydalanmak isteyen asistan abilerinden ablalarından en az hasarla kurtul ve tüm bos zamanlarını tus a ayır, bırakmaya hic gerek yok , egolarımızı bir kenara koydugumuzda cok genis bir yelpaze olarak karsımıza cıkıyor uzmanlık dalları, yeterki sen secebilecek puanı al.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4318105  gönderen Drmiymaa
 08.10.2019 - 19:06:17
Sabret gerçekten bitecek ya.Az veya çok hasarlı ama bitecek.Her söze her kişiye her duruma takılıp kalma.Şahsım adina bir daha intörn olsaydım.Hicbir seyi takmamaya çalışırdım.Butun senemi berbat ettim.Ama değmedi.Yine de birakmadim.Ama daha sabırlı ve takmaz olmak senin elinde

#4318132  gönderen PARAGONA
 08.10.2019 - 20:23:23
korkutpaşa yazdı:
md_huseyin yazdı:
Dostum ekonomik durumun varsa bırakıp başka bir bölüm okuyabilirsin, benim ekonomik durumum iyi olsa bırakırdım, jeton geç düştü ve bitirmek zorunda kaldım.
Her 10 tıpçının 14 tanesi bunu diyor zaten.Bu insanlara çok itibar etme tıp seçtikleri yıla geri dönme imkanları olsa yine hepsi tıp yazardı adım gibi eminim.sana gelince artık yolun sonuna gelmişsin bitir doktorluk yapmak istemiyosan yine yapmazsın alternatif çok yol var
önümde kadın doğum ve dahiliye var 4 ay daha öldükten sonra önüme bir ışık çıkmasını bekliyorum artık

#4318477  gönderen md_huseyin
 09.10.2019 - 14:28:25
korkutpaşa yazdı:
md_huseyin yazdı:
Aynen ekonomik durumun uygun değilse bitir tabiki, elinde bulunsun, paran yoksa ne yapacaksın mecbur çalışacaksın, orası ayrı. Benim dediğim farklı, ben he ya meslek b.k gibi meslek yapılmaz demiyorum ki, insanlar memnun olmayabilir okudukları bölümden ve ekonomik durumu uygunsa da gayet bırakıp bambaşka bir bölüm okuyabilir. Çok geç olmuş farkına varmak, ama olsun, zararı yok. Bir arkadaşım tıp 3te bıraktı, sonra itüden elektronik mühendisi oldu, şuan çok mutlu. Başka bir arkadaşım avukattı, ailesinin maddi durumu çok iyiydi, gitti bilgisayar mühendisi oldu, şuan uluslararası bir şirkette çalışıyor, 2 gün home office şeklinde, çok memnun. Yani bazen yanlış seçimler yapabiliyoruz, ama biraz cesaret işte, sonrası mutluluk olabilir belki.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009