Pazartesi , Ekim 21 2019
Yuksek ogretim kurumu dil sinavi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Valla benim lisede iyiydi o yüzden sıkıntı yaşamadım ama zaten çoğu bizim aşina olduğumuz kelimeler ve makalelerdi.Hiç çalışmadım.Azıcık hissedersen birazcık da atarsan bence baya bir şeyler yapabilirsin😂 Geçmiş sorulara bakip oradan çalışman da yardımcı olabilir bir gece once bakmıştım ve benzer kelimeler falan vardı hep🤨🤔
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Benim vaktim vardı birsürü video izledim konu da dahildi videolara.Vakit azsa çözümlü soru videoları var birçok sitede onlar yardımcı olur.Bir de kelime programları var telefona indirip hergün programdan kelime bakabilirsiniz.Ben yökdil sağlık modadil programına bakmıştım fena değildi.83 almıştım son yökdilden.
Dipnot olarak şunu söyleyebilirim tıpdilden daha kolay ve süresi de daha uzun yökdilin.Geçme ihtimali yüksek bence.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Medicinennn yazdı:
28.09.2019 - 12:06:28
Benim vaktim vardı birsürü video izledim konu da dahildi videolara.Vakit azsa çözümlü soru videoları var birçok sitede onlar yardımcı olur.Bir de kelime programları var telefona indirip hergün programdan kelime bakabilirsiniz.Ben yökdil sağlık modadil programına bakmıştım fena değildi.83 almıştım son yökdilden.
Dipnot olarak şunu söyleyebilirim tıpdilden daha kolay ve süresi de daha uzun yökdilin.Geçme ihtimali yüksek bence.
Teşekkür ederim. Yanlış doğruyu götürüyor mu?
Venus7 yazdı:
30.09.2019 - 15:57:58
Medicinennn yazdı:
28.09.2019 - 12:06:28
Teşekkür ederim. Yanlış doğruyu götürüyor mu?
Hayır, götürmüyor.