Pazartesi , Eylül 16 2019
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...
Henüz notlarda dahi değiştirilmemiş en güncel değişikliklerle beraber en son kamp notları mevcut. Temel+klinik. Setlerin tanesi 400tl. Beraber almak isteyen olursa 700tl olarak anlaşabiliriz. Pazarlık payı yok arkadaşlar bu şartlar altında ilgilenen arkadaşlarım dm den yazabilir 😊
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Gerçekten gerekli mi bilemiyorum eğer öyle bi engel varsa da satmam sorun değil. Ben kampa gittim o kadar para vererek sonuçta ve satın aldığım kitapları satıyorum. Hiç bir şekilde kimsenin hakkına girdiğim ya da satın aldığımız kitapları satamayacağımız gibi bir durum varken ona aykırı davrandığım yok sağol yine de fikirlerin için 😊
Kullanıcı avatarı
ebru123 yazdı:
11.09.2019 - 17:15:29
Gerçekten gerekli mi bilemiyorum eğer öyle bi engel varsa da satmam sorun değil. Ben kampa gittim o kadar para vererek sonuçta ve satın aldığım kitapları satıyorum. Hiç bir şekilde kimsenin hakkına girdiğim ya da satın aldığımız kitapları satamayacağımız gibi bir durum varken ona aykırı davrandığım yok sağol yine de fikirlerin için 😊
Rica ederim ebru abla. Ben sizi düşündüm. Gönlünüz çok zengin. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun dilerim. İyi akşamlar ablacım.
kutsaclirapunzel yazdı:
11.09.2019 - 20:56:20
ebru123 yazdı:
11.09.2019 - 17:15:29
Rica ederim ebru abla. Ben sizi düşündüm. Gönlünüz çok zengin. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun dilerim. İyi akşamlar
İyi niyetinden şüphem yok zaten. Ancak açıkladığım gibi düşündüğümden satıyorum teşekkür ederim iyi dileklerin için iyi günler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009