Salı , Eylül 22 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Kadın hasta, antibiyotik yazmayan doktoru darbetti

 #4304361  gönderen drhaber
 05.09.2019 - 13:30:53
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde diş ağrısı nedeniyle Aile Sağlık Merkezi'ne giden N.P. adlı kadın kendisine antibiyotik yazmayan kadın doktor E.O.’yu darp etti. Doktorun kullandığı eşyalara da zarar vererek kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Resim

Olay, Hıdırağa Mahallesi Fidanlık Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. Diş ağrısı şikayetiyle merkeze giden N.P. iddiaya göre, görevli doktor E.O.'dan kendisine antibiyotik yazmasını istedi. Talep üzerine doktor E.O., N.P.’ye uzman bir doktorun görmesi gerektiğini ve kendisini de ağız diş sağlığı merkezine sevk edeceğini söyledi.

İstediği ilacın yazılmamasına öfkelenen N.P. adlı kadın, doktor E.O.'nun masasının üzerindeki eşyaları dağıtıp zarar verdikten sonra doktora saldırıp darp etti. N.P., daha sonra Aile Sağlık Merkezi'nden kaçtı.

Olayı görenlerin haber vermesi üzerine merkeze polis ekipleri sevk edildi. Polis, kaçan N.P.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Darp edilen doktor E.O., hastaneye gidip rapor aldıktan sonra kendisine saldıran N.P.'den şikayetçi oldu. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Kaynak :Hürriyet
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Var böyle tipler.diş hastanesine yonlendirirsin orda da binlik antibiyotikle apranax yazıyorlar sen yaziver derler. Absem var şimdi cekmezler diye işi ogretirler. ....yazsan olmaz yazmasan al işte. ...
Geçmiş olsun drhanim a