Salı , Temmuz 23 2019
nasil feragat ederim? , istifa sartlari, dilekce ornekleri, sorular ve cevaplar, hastaneler arasi gecis nasil yapilir? hepsi burada...

yök kadrosundan feragat

#4287359  gönderen Ysfalg
 13.07.2019 - 18:09:20
arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı başına gelen varmı acaba. dhy mi tamamlamış biri olarak sağlık bakanlığına yök kadrosundan feragat dilekçesi verdim . uygun bulundu ve atamanın yapılması için fergat verilmesi için yazım rektörlüğe geldi rektörlükte tıp fakültesine yazdı görüş istedi bölüm başkanımın izni vardı zaten ve dekanlık olumlu görüş yazısını rektörlüğe geri gönderdi. rektörlükte bekliyor yazım 3 gündür. bu işlere bakan personele sorduğumda hocam onlar olumlu cevap versede rektör bey feragat vermeyebilir dedi. sizde burda karlı bir yapıyorsunuz istifa etmenizi isteyebilir dedi. 1 ay sonra düğünüm olmasa zaten istafa ederdim ama para gerekiyor mecburen. rektor olumsuz cevap verirse ne yapabilirim ne diyeceği belli değil ama ordaki personelin konuşmasından hep olumsuzluk aldım.

Re: yök kadrosundan feragat

#4287666  gönderen Ysfalg
 14.07.2019 - 19:01:27
dekanlığın feragat veripte rektörlüğün feragat vermediği kimse olmadı mı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4287698  gönderen rambo55
 14.07.2019 - 21:27:20
Kardeşim önemli olan anabilimdalı baskanı o onay verdikten sonrası hepsi rutin imza için rahat olsun, rektör tabii onaylamama hakkına sahip ancak böyle bir sey yaptı görlmmş, Bn de aynı surecte gectim aynı soruları sordum sıkıntı olmadı dhy ye geri döndüm
Kullanıcı avatarı

#4287767  gönderen dr_demirci
 15.07.2019 - 09:21:16
kimsenin engel olma yetkisi yok

#4287768  gönderen Ysfalg
 15.07.2019 - 09:22:07
rambo55 yazdı:
14.07.2019 - 21:27:20
Kardeşim önemli olan anabilimdalı baskanı o onay verdikten sonrası hepsi rutin imza için rahat olsun, rektör tabii onaylamama hakkına sahip ancak böyle bir sey yaptı görlmmş, Bn de aynı surecte gectim aynı soruları sordum sıkıntı olmadı dhy ye geri döndüm
hocam aslında benim böyle bir sıkıntı başında aklıma hiç gelmedi taki yazım dekanlıktan rektörlüğe gelip bekleyene kadar. orda bekleyince gidip sordum bana işte onaylamayabilirde illa kesin kesin değil bekliyoruz dedi. rektörümüz tıpçı değil ilahiyatçı bizim halimizden anlar mı bilmiyorum ondan dolayı endişeliyim hocam.

#4289005  gönderen fullempty
 18.07.2019 - 16:55:28
Ysfalg yazdı:
arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı başına gelen varmı acaba. dhy mi tamamlamış biri olarak sağlık bakanlığına yök kadrosundan feragat dilekçesi verdim . uygun bulundu ve atamanın yapılması için fergat verilmesi için yazım rektörlüğe geldi rektörlükte tıp fakültesine yazdı görüş istedi bölüm başkanımın izni vardı zaten ve dekanlık olumlu görüş yazısını rektörlüğe geri gönderdi. rektörlükte bekliyor yazım 3 gündür. bu işlere bakan personele sorduğumda hocam onlar olumlu cevap versede rektör bey feragat vermeyebilir dedi. sizde burda karlı bir yapıyorsunuz istifa etmenizi isteyebilir dedi. 1 ay sonra düğünüm olmasa zaten istafa ederdim ama para gerekiyor mecburen. rektor olumsuz cevap verirse ne yapabilirim ne diyeceği belli değil ama ordaki personelin konuşmasından hep olumsuzluk aldım.
Hocam bakanlık yaklaşık ne kadar sürede sonuçlandırdı feragat dilekçenizi.Birde eski görev yeriniz içinmi onaylandı bakanlık tarafından.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4290120  gönderen brotherhood_of_steel
 21.07.2019 - 12:51:04
fullempty yazdı:
18.07.2019 - 16:55:28
Ysfalg yazdı:
Hocam bakanlık yaklaşık ne kadar sürede sonuçlandırdı feragat dilekçenizi.Birde eski görev yeriniz içinmi onaylandı bakanlık tarafından.
Hocam feragatın ckys ye dusmesi bir 10 gunu buluyor, 10 gune ragmen dusmediyse saglik bakanligi yonetim hizmetleri birimiyle gorusun derim. Kadro uygunlugu varsa bundan onceki yerinize donersiniz. Kadro uygunlugu yoksa neresi olur bilmiyorum.