Cuma , Aralık 6 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Karabük'te muayene sırası alamadıkları için hastaneyi birbirine katarak güvenlik görevlisini darp eden 3 kişi gözaltına alındı.

Resim

Karabük'te muayene sırası alamadıkları için hastaneyi birbirine katarak güvenlik görevlisini darp eden 3 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde babalarını muayene ettirmek isteyen 3 kişi hastaneye geldi. Görevlilerin yoğunluktan dolayı sıra veremeyeceğini belirtmesi üzerine sözlü tartışma başladı. Bağırışların ardından güvenlik görevlilerinin araya girmesi ile sözlü tartışma biranda kavgaya dönüştü.

Kavgada hastane savaş alanına dönerken, saldırıda güvenlik görevlilerinden bir kişi hafif şekilde yaralandı. Yaşanan saldırı olayı bir vatandaş tarafından cep telefonuna an be an kaydedildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik görevlisi Tarık Ö.'ye saldırarak yaralayan R.A, U.T. ve Ö.F.T isimli şahıslar gözaltına alındı. Darp edilen güvenlik görevlisinin saldırganlardan şikayetçi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

https://www.karabuknethaber.com/hasta-y ... 71128.html
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Videoyu izleyenlere soruyorum-adam en sonunda hastası için: ''Bu adam bugün muayene olacak!'' diye bağırıyor- olay bu boyuta geldi diyelim sonra gg ya da amiri geldi: ''Hocam iş daha fazla büyümesin, şunlara bakamaz mısınız?''dedi. tavrınız ne olur? kıvrak zekaları görelim, fakat kimse yapamayacağını söylemesin lütfen.:)
Kullanıcı avatarı
bensizeyatınmıdedim yazdı:
09.07.2019 - 15:45:16
Videoyu izleyenlere soruyorum-adam en sonunda hastası için: ''Bu adam bugün muayene olacak!'' diye bağırıyor- olay bu boyuta geldi diyelim sonra gg ya da amiri geldi: ''Hocam iş daha fazla büyümesin, şunlara bakamaz mısınız?''dedi. tavrınız ne olur? kıvrak zekaları görelim, fakat kimse yapamayacağını söylemesin lütfen.:)
Başka hastam yoksa bakarım. Ancak başka hastam var ise, benden "araya sıkıştırmam istendiyse"; Daha önce yapmış olduğum uygulamayı yazayım bazı meslektaşlarıma örnek olabilir....

Bundan 10 yıl önce Egemizin güzide illerinden birinde, devlet hastanesinde gün sayarken, bir "insansı" kendini milletvekili yakını olarak tanıtıp odama dalmış idi (Yakını olduğu milletvekili şuadan Ülkemizi yöneten parti mensubuydu, sonradan öğrenmiş idim) Ben de koridora çıktım, sırada bekleyen 50 tane hastanın duyacağı şekilde; "..... bey milletvekili yakını olduğunu söylüyor. O nedenle sırasız bir şekilde onu alıp muayene etmek durumundayım" demiştim. Sonra .... amcayı alıp 30 dakika muayene etmiştim, sonra kapıda sinirden patlayan 50 kişinin arasında salmıştım.... Gerisi benim için seyretmesi çok güzel bir şölendi. Size de tavsiye ederim.

Kendilerini insan zanneden kişiler ile kavga etmek yerine onları rencide etmek çok daha iyi sonuç verir. Yukarıda olaydan sonra, ".... amcanın milletvekili tanıdığım dediği kişiye ulaşmış ve kendisinie; "l.... isimli kişi hastanemde rezalet çıkartmıştır haberiniz olsun. Sizin gibi değerli bir vekilimizi bu tür insanlarla yanyana görmek bizi üzüyor" demiştim.

.... amca 1 hafta sonra bana çiçek ve çukulata göndermişti. :P

reverse psychology her işi çözer!!!! 8) :lol: :lol: :lol: :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009