Cuma , Aralık 6 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Bakanlıktan yeni dijital uygulama: EKİPPORTAL

#4284830  gönderen Simurg
 03.07.2019 - 15:35:56

Sağlık bakanlığı , personel arası iletişimi de sağlayabilecek, personelin kurumsal bilgilerine kolay ulaşmasını ve izin kullanımında evrak kaynaklı sorunları ortadan kaldırmak amacıyla yeni bir site ve uygulama hazırladı.

ekipportal.saglik.gov.tr üzerinden ulaşılabilen uygulama hakkında:

"Bu uygulama kişisel bilgilerinizi yönetebileceğiniz ve kurum içi sosyal ağlarınızı oluşturabileceğiniz bir platformdur.
Portal üzerinden kullanıcılara, özlük işlemlerini elektronik ortamda takip etme ve izin verdiği ölçüde kariyer bilgilerini çalışma arkadaşları ve/veya vatandaş ile paylaşma, takvim paylaşımı, ileti paylaşımı, konu bazlı grup oluşturma ve gruplar üzerinden etkinlik duyurusu yapma, katılım bildirme, anket oluşturma, kişisel verilerden arınmış olarak vaka paylaşımı, sesli ve görüntülü görüşme gibi işlemler ile kurum içi sosyal ağlarını oluşturma imkânı sunulmaktadır." bilgileri yer almaktadır
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Bakanlıktan yeni dijital uygulama: EKİPPORTAL

#4285142  gönderen Simurg
 04.07.2019 - 16:58:36
soraya yazdı:
04.07.2019 - 09:59:09
ben girdim birşey anlamadım anlayan varsa beri gelsin
şu an için bazı kısımları açık.. tamamiyle açık oldugu zaman izinler eğitimler vb personel işlemleri ile bakanlığa bağlı hekımlerin birbiri ile iletişim kurmasını sağlayacak bir uygulama.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009