Salı , Haziran 25 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Adana'da yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada otomobil çarpan kadına, sürücünün araçta bulunan sağlık görevlisi eşi ilk müdahaleyi yaptı. İlk müdahaleyi yapan sağlık görevlisi kadını beyzbol sopasıyla darbedildi
Resim

Adana'da yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada otomobil çarpan kadına, sürücünün araçta bulunan sağlık görevlisi eşi ilk müdahaleyi yaptı. Yaralının yakınları, ilk müdahaleyi yapan sağlık görevlisi kadını beyzbol sopasıyla darbetti.
Sinan Üçer idaresindeki 01 DZR 49 plakalı otomobil, merkez Çukurova ilçesi Kenan Evren Bulvarı'nda yolun karşısına geçmeye çalışan Dilek Çetinkaya'ya çarptı.
Kazanın ardından Üçer'in araçta bulunan sağlık görevlisi eşi Özden Üçer, yaralı Çetinkaya'ya ilk müdahaleyi yaptı.
Bu sırada Çetinkaya'nın yakınları beyzbol sopasıyla sağlık görevlisi Üçer'e saldırdı. Çıkan kavgayı yoldan geçen vatandaşlar ayırırken, yaralı Çetinkaya olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Polis, kavgayla ilgili Çetinkaya'nın 3 yakınını gözaltına aldı.
Darp sonucu yaralanan ve özel bir hastanede tedavi olarak rapor alan Üçer, şüphelilerden şikayetçi oldu.
Kaynak :HaberTürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Sonrada yok uçakta anons yapıldı da doktorum diyen çıkmadı yok etik zorunluluk yok yasal zorunluluk zırvalarlar sır gibi saklamak lazim demek ki sağlıkçı olduğunu muhtaç durumda kalanda başının çaresine baksın ozaman boyle istiyor halkımız
tobirama yazdı:
28.05.2019 - 06:53:38
Haberi okuduğunuzdan emin misiniz?
Hocam kazayı yapan sürücünün esi çarptığı kadına müdehale etmiş bu durum yapilan saldırıyı hakli göstermez kazayı yapan sürücü bunun için sürücünün yedi sülalesini suçlayamazsın sağlık personeli muhtemelen eşini düşünerek müdahalede bulunmuştur ama sonuçta o an durumdan çıkar sağlayacak olan yaralı değil mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Sui yazdı:
28.05.2019 - 10:07:01
tobirama yazdı:
Hocam kazayı yapan sürücünün esi çarptığı kadına müdehale etmiş bu durum yapilan saldırıyı hakli göstermez kazayı yapan sürücü bunun için sürücünün yedi sülalesini suçlayamazsın sağlık personeli muhtemelen eşini düşünerek müdahalede bulunmuştur ama sonuçta o an durumdan çıkar sağlayacak olan yaralı değil mi?
Benim yazdığım yazıyı okuduğuna emin misin?
tobirama yazdı:
28.05.2019 - 11:14:57
Sui yazdı:
28.05.2019 - 10:07:01
tobirama yazdı:
Benim yazdığım yazıyı okuduğuna emin misin?
Adana'da yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada otomobil çarpan kadına, sürücünün araçta bulunan sağlık görevlisi eşi ilk müdahaleyi yaptı. Yaralının yakınları, ilk müdahaleyi yapan sağlık görevlisi kadını beyzbol sopasıyla darbetti.
Hocam haber bu
Okuduğumdan anladığım da yukarıda yazdıklarım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tobirama yazdı:
28.05.2019 - 12:50:36
Olayın sağlık personeli olması ile alakası yok. Araç yayaya çarpmış içerideki birisi müdahale etmiş. Olayı senin iddia ettiğin gibi haklı bulmuyorum. Bu kadar.
Yanlış anlamışsınız kocam hakli buldugunuzu iddia etmedim o anlama gelen şeyler söylediysem afedersiniz demek istediğim kaza yapan araçta bulunan sağlık görevlisi yaralıya yardim etmiş kendini sorumlu hissederek sağlıkçı olduğunu saklayıp ambulansı da bekleyebilirdi yaralı yakınlarının yardim etmeye çalışan hanıma saldırmasını yanlış buldum