Pazar , Haziran 16 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Kullanıcı avatarı

Re: HALK SAĞLIĞI PUANLARINDAKİ YÜKSELİŞ

#4279666  gönderen dr_sheehan
 15.06.2019 - 00:51:20
Ugurulgenn yazdı:
03.06.2019 - 00:55:23
Madem halk saglıgı yazacaktınız ne dıye tıp okudunuz kpssyle memur olsaydınız yıne aynı parayı alıp bu kadar okul stresı ve tus cekmeyecektınız yazık cıdden
arkadas gecmis mesajlarindan anlasildigi uzere sahunun bile ne oldugunu bilmeyen bir intorn :wink:
o halk saglikcilar senin amirin olacak dikkat et :lol:
bi de baska bir mesaji soyledikleri ile celisiyor sanirim ambivalan duygular icersinde ya da halk sagligi puanlari dusurme kafasinda :P halk sagligi bitmis

RE: SADECE TEMEL ÇALIŞARAK SIFIRDAN 65 ALMAK gönderen Ugurulgenn ¦  Pzt Haz 10, 2019 12:12 pm ¦  Forum: 2019 TUS 2.Dönem ¦  Başlık: Sadece Temel Çalışarak Sıfırdan 65 Almak ¦  Cevaplar: 10 ¦  Görüntüleme: 924

Yav yaptın da ne oldu aferın 5 6 mılyar verıyolar köpek gibi calıstırıyolar elıne ne gectı hayatımızı mahvettı bu sıstem sımdıkı kafam olsa boş bı bolumde okuyup kpssyle bı yere gırerdım hem daha az yorulurdum hem hemen hemen aynı parayı kazanırdım mecburıdır acılıdır derdını cekmezdım

RE: SAHU HAKKINDA gönderen Ugurulgenn ¦  Pzt Haz 10, 2019 12:04 am ¦  Forum: AILE HEKIMLERI ¦  Başlık: SAHU hakkında ¦  Cevaplar: 55 ¦  Görüntüleme: 15130

Bu sahu olayı nedir intörnler gırebılıyormu arkadaşlar

RE: SAHU gönderen Ugurulgenn ¦  Pzr Haz 09, 2019 9:31 pm ¦  Forum: SORU-CEVAP BOLÜMÜ ¦  Başlık: SAHU ¦  Cevaplar: 16 ¦  Görüntüleme: 553

Arkadaşlar sahuya gırmek ıcın bı yerde aile hekımı mı olmak gerekıyor ıntornlukten sonra dırek gıdılmıyor mu

#4279758  gönderen hfv22
 15.06.2019 - 15:12:09
Halk sağlığı uzmanı olup bileğinin hakkıyla yönetici olabileceğini sananlara çok gülüyorum. ilçeyi geçtim ilde bile pratisyen dr dan emir alacaksınız. eski çalıştığım yerde halksağlığı hizmetleri başkanı olan halksağlığı uzmanı görevden alınacağını hizmetliden öğrendiğini söylemişti. mecburide gittiğiniz yerlerde bunlara hazırlıklı olun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4279766  gönderen sheean
 15.06.2019 - 15:30:10
hfv22 yazdı:
15.06.2019 - 15:12:09
Halk sağlığı uzmanı olup bileğinin hakkıyla yönetici olabileceğini sananlara çok gülüyorum. ilçeyi geçtim ilde bile pratisyen dr dan emir alacaksınız. eski çalıştığım yerde halksağlığı hizmetleri başkanı olan halksağlığı uzmanı görevden alınacağını hizmetliden öğrendiğini söylemişti. mecburide gittiğiniz yerlerde bunlara hazırlıklı olun
Başkan olmaz sıradan memur olur alır polis artı asgari ücret maaşı ne yani görevden alınınca memurluktan mi atıldı