Cumartesi , Eylül 26 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Gözaltında

 #4257096  gönderen drbounlife
 08.04.2019 - 14:18:08
ÖSYM'ye yönelik düzenlenen FETÖ soruşturmasında 34 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltına alınanlar arasında eski ÖSYM Başkanı Ali Demir de bulunuyor.

Resim

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün ÖSYM Başkanlığındaki yapılanması ile ilgili soruşturmada, aralarında ÖSYM eski başkanı Ali Demir'in de bulunduğu, 6'sı halen kurumda aktif görevde olan toplam 34 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

Ankara merkezli İstanbul, Adana, Eskişehir, İzmir, Nevşehir ve Trabzon'da düzenlenen operasyonda şu ana kadar 17 şüpheli gözaltına alındı.

Habertürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Gözaltında

 #4257121  gönderen mhurkan
 08.04.2019 - 15:23:57
"Adalet ve hukuk bir gün herkese gerekecektir. Çok çektirmişti zamanında TUSçulara". Keser, sap deyimi aklıma geldi birden. :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
2010 YILINDA TUS SORULARI ÇALINDI TUS ERTELENDİ BİŞEYLER YAPILDI.AMA HİÇ GÜNDEMDE DEĞİL. TUS SINAVI İLE İLGİLİDE SORULAR BENCE TARAFINA SORULMALI. HAKSIZ ŞEKİLDE KAZANANLAR VB VB. SUAN UZMAN OLANLAR DPLOMALARI İPTAL EDİLMELİ TEK TEK KUL HAKKINDA RİYAET EDİLEREK ÇIKARILMALI.BENCE BU İŞTEN ÇOK MAĞDURLAR VAR.
HATTA ÖNCEKİ YILLAR ÖSYMÖ BAŞKANLARI ORADA ÇALIŞANLAR SORGULANMALIDIR.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kendi dönemimden dersle,çalışmayla ilgisi olmayan bir sürü kişi tusda çok yüksek puanlar alarak iyi bölümlere yerleştiler.Tesadüftür belki ama bu kişilerin çoğu bunların evinde kalıyordu.Yine tesadüftür belki ama bunların bir kısmı da fetöden ihraç edildiler ama edilmeyenleri de var.Hem sınavı haksız kazanıp hem de haksız bir şekilde üniversitelere hoca olarak kapağı atıp hala devam edenler var.Değerli büyüğümüz yeni dedi ya,sanırım fetöyü tamamen temizleyemedik diye.Hiç sanmasına gerek yok kesin bir şekilde buz dağının görünen yüzünü belki temizlemiştir
sıralamalar puanlar değişti tercihler değişti ortalamalar değişti. tüm sınavlar tek tek değerlendirilmeli.ayene yukardad anlatan arkadas gibi hala haksız kazanıp devam edip PEŞİNDEN AKADEMİSYEN OLAN MUHAKKAK VARDIR.İPUÇLARI ORADA ÇALIŞAN LARAD VARDIR.İYİCE SORGULANIRSA ÇIAKRILIACAKTIR.