Çarşamba , Temmuz 24 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Osmaniye Devlet Hastanesi ek hizmet binasının boya ve tamirat işleri için kolları sıvayan İl Sağlık Müdürü Hasan Öznavruz ve hastane başhekimi Tamer Gülsur, beraberlerindeki gönüllü personelle tüm işleri yapıyor.

Resim

Osmaniye Devlet Hastanesi ek hizmet binasının boya ve tamirat işleri için kolları sıvayan İl Sağlık Müdürü Hasan Öznavruz ve hastane başhekimi Tamer Gülsur, beraberlerindeki gönüllü personelle tüm işleri yapıyor.

Hastane ek binasının yıpranan dış cephesini yenilemek isteyen başhekim Gülsur, tamirat işlerinin kendi imkanlarıyla yapılması için İl Sağlık Müdürlüğüne başvurdu.

İl Sağlık Müdürü Hasan Öznavruz'un fikri olumlu karşılamasının ardından gerekli çalışma başlatıldı.

Hastane personelinin gönüllü olarak yer aldığı çalışmaya Öznavruz ve Gülsur da katkı sağladı. Tamirat işlerinin ardından boyama kısmına geçilen işlemin 10 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.

Hasan Öznavruz, yaptığı açıklamada, kış aylarında binanın çeşitli yerlerinden akmalar olduğunu anlatarak, bu nedenle tadilat ihtiyacı oluştuğunu söyledi.

Hastane yönetiminin gerekli işleri kendi imkanlarıyla yapma isteğinin sevindirici olduğunu aktaran Öznavruz, şöyle devam etti:

"Binada teknik ekiplerimiz önce genel bir bakım yaptı. Daha önce kendi evlerimizde yaptığımız boya badana çalışmalarının tecrübesiyle başhekimimiz, yardımcılarımız ve eli fırça tutan gönüllü personellerimizle işe koyulduk. Burada bizler bir ekip ruhunun dayanışmasını ortaya koyuyoruz. Arkadaşlarımız izinlerinden, tatillerinden feragat ederek çalışıyorlar. Bu işi 10 günde tamamlamayı hedefliyoruz."

Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Tamer Gülsur da çalışmaya destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hastanenin her türlü ihtiyacına karşı duyarlı olduklarını dile getiren Gülsur, "Burada bizler birlik ve beraberlik mesajı vermek istedik. Hastanemizin her türlü sorun ve ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak durumundayız. Gerekirse elimize fırçayı alıp hastanemizin her köşesini boyarız. Hastanemizi daha da iyi hizmet veren bir hale getirmek için kararlıyız. İnşallah burası daha güzel bir görünüme kavuşacak." dedi.

Kaynak: AA
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Aferin ogretmenlik meslegini ayaga dusurdukleri gibi siz de doktorlugu iyice batirin. Bu ulke nelere kaynak buluyor da buna mi kaynak bulamiyacakti ?sizin reklam sevdaniz yuzunden halk bunu normallestirmeye calisirsa bilin ki butun doktorlarin hakki uzerinizdedir ve butun turkiyedeki tadilatlara siz katilirsiniz artik . Eger bu is reklam amacli olmasa burdakilerin ruhu duymaz ordaki halktan bazilari bilirdi ama beylerimiz doktorlukla isleri olmadigi icin reklam yapabilmek icin bunu bulabilmisler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
il sağlık müdürü boyamamış, başhekim demiş ki biz kendi hastanemizi kendimiz boyıycas. o da tamam boyayın demiş. bütçe ayırmayın bize demiş. birlik ve beraberlik demiş. umuyorum başhekim, hastanedeki meslektaşları ile de birlik beraberlik içindedir.
En son kutsaclirapunzel tarafından 08.04.2019 - 14:00:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Yapmamaları gerekirdi. İyi niyetli davranmislar bu çok güzel gibi gözüküyor ama sonra yarın bir gün oradan bir boyacı gelir abi şurayı beraber boyayalim mi der. Bu işler böyledir. Azıcık yüzver altında çalışan sekreter kız sana kafa tutar Maalesef hadsiz insan çok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009