Pazar , Ekim 20 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Türk Nöroloji Derneği (TND) Yönetim Kurulu üyeleri Sağlık Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Muhammet Güven’i makamında ziyaret etti.

TND Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şerefnur Öztürk, Genel Sekreter Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. M. Akif Topçuoğlu ile Uzm. Dr. M. Tuncay Epçeliden'in katıldığı toplantıda; nöroloji uzmanlarının eğitim yanı sıra çalışma hayatı ve özlük haklarına ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri Sayın Prof. Dr. Muhammet Güven’e aktarıldı.
TND tarafından yeniden düzenlenmesi talebiyle gündeme getirilen konuların ilk sırasında "TND'nin eşit işe eşit ek ödeme talebi" yer aldı.

Prof. Dr. Şerefnur Öztürk tüm TND üyelerinin derneğimize ilettiği ek ödemeler konusundaki güncel sorunlarını ve isteklerini sözlü ve yazılı olarak Sn. Güven'e iletti.

Özellikle nörologların ek ödemeler konusunda yaşadığı sorunların dile getirildiği toplantıda, söz konusu mağduriyetin düzeltilmesi bir kez daha talep edildi. Muhammed Güven “ek ödemelerin güncel hedeflere göre tekrar düzenlenmekte olduğunu; zor, nöbeti olan riskli alanları cazip hale getirecek bir düzenlemeyi hazırladıkları ve bu konudaki düzenlemenin en fazla 2 ay içerisinde hayata geçirileceği" bilgisini paylaştı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bir hastane icerisinde gerek mutemetler gerek fisiltilarla en yuksek performansli hekimin aldigi maasi tum yardimci saglik personeli biliyor. Ve 0 doner aldiklari icin isyandalar ve kendilerini o hekimle kiyasliyorlar. Bu duzenleme yardimci saglik personeline bir duzenleme olarak da geleck haliyle ve para akisi nasil duzenlenecek muamma!. Elbette hekimler itibarini istiyor insanca calismak yaristirilmamak istiyor bakalm bu sefer nasl birsey yapacklar kim magdur olacak
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009