Pazar , Mayıs 19 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktor, eczacı tarafından darp edildi

 #4246837  gönderen drhaber
 13.03.2019 - 23:05:04
Kırıkkale'de Tıp Bayramı'nın kutlandığı günde bir özel hastanedeki doktor darp edildi
Resim

Kırıkkale'de özel bir hastanede görev yapan doktor muayene odasında eczacı tarafından darp edildi.

Kırıkkale özel bir hastanede görev yapan, uzun dönem başhekimlik ve hastane genel sekreterliği görevlerinde bulunan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Mehmet Öncel, bir eczacı tarafından muayene odasında darp edildi.

İddiaya göre, Öncel'in bir hastasının kendisine yazılan ilacın tamamı değil, üçte birinin eczane tarafından verildiğine yönelik şikayeti üzerine Öncel'in olayın muhatabı olan eczaneyi aradığı ve prosedürleri neden uygulamadıklarını sordu. Bunun üzerine eczane işletmecisinin eşi olan ve kendisi de bir eczacı olan V.K. hastaneye gelerek poliklinikte bir anda Öncel'i darp edip odasını dağıttı. Öncel'in elinde ve kolunda darp izleri oluşurken, sekreterinin de yaralandığı öğrenildi. Poliklinik ise arbede sırasında büyük zarar gördü. Olay polise intikal ederken, Öncel ve sekreteri darp raporu aldı ve şahıstan şikayetçi oldu. Şahıs gözaltına alındı.
Kaynak :HaberTürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Doktor, eczacı tarafından darp edildi

 #4246933  gönderen mhurkan
 14.03.2019 - 09:56:01
Sosyal fobisi olması için bir insanın, cahil olmasına gerek yok. Eğitimlilerde de "sosyopatlık" yaygın bir duygudurum bozukluğu. Defalarca tecrübe ettim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Doktor, eczacı tarafından darp edildi

 #4246944  gönderen sliding
 14.03.2019 - 10:23:48
bunlar hep normalleştirilen hekime şiddetin bir ürünü. Tahsili hiç önemli değil hekim hekime bile yapabilir aynını. Aziz Nesin'in tüm düşüncelerine katılmam ama şu düşüncesi bu toplum için cuk oturmuş. Bizler ap tal doğmuyoruz sonradan kötü yönetilerek aptallaştırılıyoruz. Ülkemiz için çok sıradan olan bu durum güya kafir dediğimiz ülkelerde olabilir mi? Neden burda oluyor çünkü hekimler üzerinden oy devşiriliyor hekimler üzerinden ayaklar başlara ezdiriliyor bir nevi intikam alınıyor.Halkın hoşuna gidiyor bu durum fakat bir süre sonra normalleşiyor ve kendi meslek grubumuzun bile bilinç altına işliyor ciddi cezalar alacağını bilseler teşebbüs bile edemezler. Bir savcıya yapabilir mi aynısını? Neyse velhasıl kelam bu meslek bu ülkede bitmiştir bitmesine de herşeyi sineye çeken hekimler sebep olmuştur suçlu aslında hekimlerdir. Azcık kafası çalışan yurt dışına gidiyor zaten. Değilse haber çomarland da sıradan bir gün...