Pazar , Ekim 20 2019
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Kullanıcı avatarı

Re: 2019 2. Açıktan Atama

#4318689  gönderen vahmetrix
 10.10.2019 - 08:34:52
DR_aesthetic yazdı:
09.10.2019 - 15:46:00
vahmetrix yazdı:
09.10.2019 - 11:59:18
bu arada pazartesi başlangıcımı yaptım..stenilen belgeleri sizinle paylaşmak istiyorum. 4 adet fotoğraf, psikiyatri raporu, askerlik durum belgesl sicil belgesi aile tablosu ve mezuniyet belgesi olmak üzere e-devletten alınacak 4 adet belge. başka da bir şey istemediler. bu arada hastaneden aldığınız hizmet belgesini de bankanlığa yolluyoruz. hayırlı olsun herkese...
Özelden ayrılmıştınız dimi?başvurudan başlayana kadarki süreci anlatabilirmisiniz gönderilen belgeleri nasil.aldiniz nerden aldınız vbteskekkur edriz.
ÖNCELİKLE TALEP TOPLAMA İLE BAŞLADIK, ÇOĞUNUZ YAPTIĞI GİBİ. KURAYA GİRDİKTEN VE İSİM LİSTESİ YAYINLANDIKTAN SONRA GENE BU SAYAFADAN EDİNDİĞİM DİLEKÇELERLE BERABER ASKERLİK DURUM BELGESİ, MAL BİDİRİM FORMU VE SİCİL KAYDI BELGELERİ EKLERİYLE BERABER BELGELERİMİ ANKARAYA YOLLADIM BAYRAMDAN ÖNCE. BAYRAMDAN SONRAKİ İLK GÜN YANİ 15 AĞUSTOSTA BELGELERİM ELLERİNDEYDİ. HEPİNİZ GİBİ DUA EDİP BEKLEDİM. 2. TEBLİGAT LİSTESİYLE BERABER ÖNCELİKLE ÇALIŞTIĞIM HASTANEDEN İSTİFA EDİP AYNI GÜN ÇIKIŞIMI YAPIP DEVLET HASTANESİNE GİTTİM. DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİM E DEVLETTEN ALINAN ASKERLİK DURUM BELGESİ, AİLE TABLOSU, ADLİ SİCİL BELGESİ, MEZUNİYET BELGESİPSİKİYATRİDEN TEK HEKİM RAPORU VE 4 FOTOĞRAFIMLA BERABER PERSONEL İŞLERİNE GİTTİM. ORADAN DA KENDİLERİNİN VERDİĞİ BİR KAÇ ADET BELGE VARDI ONLARI DOLDURUP İLGİLİ BANKADAN HESAP AÇTIM. YAKLAŞIK 1 GÜN TATLI BİR UĞRAŞ VE SONUÇ...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4318700  gönderen drkardiyolog
 10.10.2019 - 10:11:06
vahmetrix yazdı:
DR_aesthetic yazdı:
vahmetrix yazdı:
bu arada pazartesi başlangıcımı yaptım..stenilen belgeleri sizinle paylaşmak istiyorum. 4 adet fotoğraf, psikiyatri raporu, askerlik durum belgesl sicil belgesi aile tablosu ve mezuniyet belgesi olmak üzere e-devletten alınacak 4 adet belge. başka da bir şey istemediler. bu arada hastaneden aldığınız hizmet belgesini de bankanlığa yolluyoruz. hayırlı olsun herkese...
Özelden ayrılmıştınız dimi?başvurudan başlayana kadarki süreci anlatabilirmisiniz gönderilen belgeleri nasil.aldiniz nerden aldınız vbteskekkur edriz.
ÖNCELİKLE TALEP TOPLAMA İLE BAŞLADIK, ÇOĞUNUZ YAPTIĞI GİBİ. KURAYA GİRDİKTEN VE İSİM LİSTESİ YAYINLANDIKTAN SONRA GENE BU SAYAFADAN EDİNDİĞİM DİLEKÇELERLE BERABER ASKERLİK DURUM BELGESİ, MAL BİDİRİM FORMU VE SİCİL KAYDI BELGELERİ EKLERİYLE BERABER BELGELERİMİ ANKARAYA YOLLADIM BAYRAMDAN ÖNCE. BAYRAMDAN SONRAKİ İLK GÜN YANİ 15 AĞUSTOSTA BELGELERİM ELLERİNDEYDİ. HEPİNİZ GİBİ DUA EDİP BEKLEDİM. 2. TEBLİGAT LİSTESİYLE BERABER ÖNCELİKLE ÇALIŞTIĞIM HASTANEDEN İSTİFA EDİP AYNI GÜN ÇIKIŞIMI YAPIP DEVLET HASTANESİNE GİTTİM. DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİM E DEVLETTEN ALINAN ASKERLİK DURUM BELGESİ, AİLE TABLOSU, ADLİ SİCİL BELGESİ, MEZUNİYET BELGESİPSİKİYATRİDEN TEK HEKİM RAPORU VE 4 FOTOĞRAFIMLA BERABER PERSONEL İŞLERİNE GİTTİM. ORADAN DA KENDİLERİNİN VERDİĞİ BİR KAÇ ADET BELGE VARDI ONLARI DOLDURUP İLGİLİ BANKADAN HESAP AÇTIM. YAKLAŞIK 1 GÜN TATLI BİR UĞRAŞ VE SONUÇ...
Öncelikle hayırlı olsun, özel hastaneden ayrılış belgeni yeni başladığın hastaneye mi verdin ? Yoksa Bakanlığa mı gönderilmeli ?

#4318712  gönderen DR_aesthetic
 10.10.2019 - 10:41:42
vahmetrix yazdı:
DR_aesthetic yazdı:
vahmetrix yazdı:
Hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim teşekkür ederim.diger arkadaşın belirttiği gibi özelden çıkış yapınca bi belge alıp bakanlığa yada müdürlüğe veriyormuyuz.birde ben özelden önce saglik bakanlığı bağlı hastanede çalışmıştım hizmet dökümü cetveli alıyormuyum.

#4318846  gönderen Anestezi34
 10.10.2019 - 17:08:32
Arkadaşlar hayırlı olsun. Atanamayan arkadaşlar için bir kaç kıymetli bilgi yazmak istiyorum.
Önceki hayatınızda herhangi bir davanız oldu ve bundan bir ceza almış iseniz, mahkemeye yazı yazılarak gerekçeli karar talep ediliyor ve gelmesi aylar sürüyor.Karar elinizde ise ve elden götürürseniz hemen hallolabiliyor. Aylarca, benim ismim neden ÇKYS’ye düşmedi diye beklemeyin.
Bakanlığa telefon ile ulaşmanın pek mümkün olmadığı malum. Sizlere, görüşüp durumunuzla veya evraklarınızla ilgili bilgi alabileceğiniz tel numarasını yazıyorum.
Atama birimi sekreteri Güler Hanım : 0312 5851899.
Son olarak Ankara’ya bir kez gitmenizi öneririm. İşi bizzat takip edince çok çabuklaşıyor. Herkese kolay gelsin.

#4318851  gönderen DR_aesthetic
 10.10.2019 - 17:33:35
Anestezi34 yazdı:
10.10.2019 - 17:08:32
Arkadaşlar hayırlı olsun. Atanamayan arkadaşlar için bir kaç kıymetli bilgi yazmak istiyorum.
Önceki hayatınızda herhangi bir davanız oldu ve bundan bir ceza almış iseniz, mahkemeye yazı yazılarak gerekçeli karar talep ediliyor ve gelmesi aylar sürüyor.Karar elinizde ise ve elden götürürseniz hemen hallolabiliyor. Aylarca, benim ismim neden ÇKYS’ye düşmedi diye beklemeyin.
Bakanlığa telefon ile ulaşmanın pek mümkün olmadığı malum. Sizlere, görüşüp durumunuzla veya evraklarınızla ilgili bilgi alabileceğiniz tel numarasını yazıyorum.
Atama birimi sekreteri Güler Hanım : 0312 5851899.
Son olarak Ankara’ya bir kez gitmenizi öneririm. İşi bizzat takip edince çok çabuklaşıyor. Herkese kolay tu m davalar için geçerli mi? Yada sonuçlanmayan davalar varsa.?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4318857  gönderen Anestezi34
 10.10.2019 - 18:24:50
Bu sorunun cevabını bilmiyorum. Bir gün Sağlık Bakanlığına gidin. Sorun. Varsayımlarda bulunmamak lazım. Daire Başkanı Ertan Bey var. Tam yetkili. Kendisi yardımcı oluyor.
Kullanıcı avatarı

#4318892  gönderen vahmetrix
 10.10.2019 - 20:49:47
DR_aesthetic yazdı:
10.10.2019 - 10:41:42
vahmetrix yazdı:
DR_aesthetic yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim teşekkür ederim.diger arkadaşın belirttiği gibi özelden çıkış yapınca bi belge alıp bakanlığa yada müdürlüğe veriyormuyuz.birde ben özelden önce saglik bakanlığı bağlı hastanede çalışmıştım hizmet dökümü cetveli alıyormuyum.
eski çalıştığınız kamu hastanesinden alacağınız belgeyi personel işlerine hizmet birleştirme dedikleri bir şey var onun için verebilirsiniz. Böylece kıdeminize ekleniyor. Özelden aldığınız belgeyi bakanlığa yolluyoruz

#4318973  gönderen DR_aesthetic
 11.10.2019 - 09:29:21
özelden istifa edildiğine dair belgeyi baslangıc yaptıktan sonramı bakanlığa gönderioruz hangi birme ve nasıl bir dilekçeile. birde o eski devlet hastanesi hizmet cetvelini ılunduğumuz sağlık müdürlüğündende alabiliyormuyuz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4319020  gönderen vahmetrix
 11.10.2019 - 10:53:44
DR_aesthetic yazdı:
11.10.2019 - 09:29:21
özelden istifa edildiğine dair belgeyi baslangıc yaptıktan sonramı bakanlığa gönderioruz hangi birme ve nasıl bir dilekçeile. birde o eski devlet hastanesi hizmet cetvelini ılunduğumuz sağlık müdürlüğündende alabiliyormuyuz.
İstifa ettikten sonra. Başlandıktan sonra veya önce olabilir. Sadece belgeyi yolladım diğer belgeleri yolladığımız yere. Kıdeme katkısı olacak olan adı da görev belgesi olan belgeyi personel işleri ya bizzat gidip çalıştığınız yerden almalısınız dedi. Ama dedi eğer size faksla ya da kargoyla oradan yollayabilirlerse diye de ekledi.

#4319146  gönderen drkardiyolog
 11.10.2019 - 18:08:37
Arkadaşlar bugün telefonla ulaşabildim. Benim güvenlik soruşturmam gelmiş ama komisyondaymış, geçen yol 2018 1. açıktan atamada da aynen böyle olmuştu ve benim çkys ye 4-5 ay gibi bir sürede düşmüştü , özelde çalıştığım için ve süreç uzun olduğundan başlamaktan vazgeçmiştim. Anlaşılan yine benim bu süreç biraz uzayacak gibi aslında neye göre karar veriliyor anlamış değilim .
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52