Perşembe , Mart 21 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Subat 2019 TUS Sınavının Genel Değerlendirmesi

Eylül 2019 TUS Sınavı İçin Ne Bekliyoruz

Şubat 2019 Soruları İçin İtiraz ve Dava Süreci

TUS Sonrası TUSDATA ile İlgili Söylentiler

Genç Klinisyenler Hakkındaki Dava Süreci

STV Röportajı Hakkındaki Bilgi

TUSDATAyı Karalama Kampanyası Hakkında Bilgi

Ders Notları Kaç Sayfa

Ders Notlarının Referans Durumu

Kazandırma oranınız nedir

Derece gruplarınız var mı

Sorular Çalındı İftirasına Cevap

Mecburi Hizmet Hakkında Güncel Bilgiler

Röportajın Tamamı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
İşin komiği son beş yıldan beri, Uzm. Dr. Sami SELÇUBİRİCİK video hazırlamadan, açıklama yapmadan "bazıları olayları idrak" edemiyor. Zeka problemi mi, kötü niyet mi, yoksa başka bir şey mi çözemedim? Her TUS dönemi, her kayıt dönemi bir troll gurubu eski saçmalıkları pişirip pişirip piyasaya atıyor. Bazen şunu düşünüyorum, bu işlere verdikleri emeklerin yarısını kendi işlerine yönlendirseler ciddi ciddi Tusdataya rakip olurlardı.

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
son 6-7 yıldır mezun olanların çogunlugu TUS sorularının nasıl çıkartıldıgı konusunda bilgi sahibi değil, çunku hıcbırı eski yıllarda sınavdan 2 saat sonra Kızılayda soruların açıklanması beklemediler..

TUS soruları ne zaman acıklanır?
hatalı soru var mı ? ya da patolojıdeki tümör sorusu yanlış değil mi vb başlıklar drtus.com da surekli açılıyor ve bu konularda bilirkişilerden yardım istenıyor ve bu gayet doğalsa...

her sınav sonrası "sorulara itiraz ediyorlar çunku dertleri dereceler" , "dava açıyorlar amaçları başka" ve en sonunda "soruları önceden aldılar bir gruba dağıttılar"...

koskoca hekım camiiasını böyle kucuk oyunlarla etkileyebileceğini sanan trollere kendi zekalarını göstermiş oluyor..

Açıklamalar için teşekkurler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dranestezi26 yazdı:
07.03.2019 - 14:11:28
Burada tusdata ve sami selçuk biricik hakkında kimse olumsuz yorum yazamaz.Yazın da ne oluyor görün.Ben zamanında çok yazdım,her seferinde uzunca süreler banlandım.O yüzden sitede kalmak istiyorsanız bu 2 kutsala dokunmayın.
Bu nu diyerek hakaret edilmiş zaten