Pazartesi , Ağustos 19 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Sevgilisini darp eden sahte doktor tutuklandı

 #4226832  gönderen drhaber
 11.02.2019 - 09:57:14
'Sahte doktor' skandalıyla adını duyuran Ali Haktan Yılman, bu kez kız arkadaşını yaralayıp hürriyetinden yoksun bıraktığı gerekçesiyle cezaevine gönderildi

Resim

İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde 2014'te 3 ay boyunca gerçek doktor gibi muayene yaptığı ve reçete yazdığı ortaya çıkan "sahte doktor" Ali Haktan Yılman, bu kez "kadına şiddet" olayıyla gündeme geldi.

Beşiktaş'taki bir ikametin bodrum katından kadın çığlığının ihbarının yapılması üzerine olay yerine polis geldi. Çığlıkların geldiği daireye giren polis içeride sahte doktor iddialarıyla gündeme gelen Ali Haktan Yılman'ın kız arkadaşını darp edilmiş şekilde buldu. Mağdur kadının ambulans çağrılarak müdahalesi yapıldı. Müşteki ifadesinde, Yılman'ın erkek arkadaşı olduğunu, olay akşamı eve dönmek üzere bindikleri takside tartıştıklarını, tartışma üzerine tekme tokatlarla darp edildiğini belirtti. Taksiden inmeyi başardığını fakat sevgilisi Yılman'ın kendisini sürükleyerek olayın yaşandığı eve soktuğunu ileri sürdü. Burada omzunu ve kolunu ters büktüğünü, tişörtünü parçaladığını ifade etti. Ayrıca cep telefonunu kırarak bıçağı boğazına dayadığını, "seni öldürürüm" dediğini iddia etti.

İDDİALARI REDDETTİ

Gözaltına alınan şüpheli Yılman ise ifadesinde, tartışmayı kız arkadaşının başlattığını, kendisine de şiddet uygulandığını, ikisinin de alkollü olduğunu ileri sürdü. Aynı evde yaşadığı kız arkadaşıyla partiye katıldıklarını, oradan eve doğru geçtikten sonra takside alkolün etkisiyle taksiden inmek istediğini, kendisinin de alkollü olması ve takside yürür vaziyette olması nedeniyle izin vermediğini ifade etti. Adliyeye sevk edilen Yılman, "yaralama" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçları kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kaynak :sabah
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Sevgilisini darp eden sahte doktor tutuklandı

 #4226861  gönderen Busra96
 11.02.2019 - 11:41:27
Hala şu ülkede kadın olmanın muhteşem (!) liğinden bahsediliyor ya, ben daha bir şey demiyorum. Forumda bu ay içindeki kaçıncı kadına şiddet haberi oldu bu? Yazık cidden.
Kullanıcı avatarı
Sahte doktorluktan sabıkalı maganda sevgilisini darp etti deseniz daha iyi olurdu. Bu başlıktan sahte mahte ama yine de doktor manası çıkıyor. Gerçi sizin yapacağınız haberin... ( kaynağa kızıyorum drhaber, sana değil)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009