Perşembe , Ağustos 22 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Karaman'da pansuman yaptırmak için özel hastaneye giden E.Ö., 'canını acıttığı' iddiasıyla sağlık görevlisi Abdulsemih G.'ye saldırdı. Gözaltına alınan E.Ö., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı

Resim

Olay, dün Mansur Dede Mahallesi Atatürk Bulvarı'ndaki özel hastanede meydana geldi. E.Ö., daha önce olduğu ameliyat nedeniyle pansuman yaptırmak için hastaneye geldi. Sağlık görevlisi Abdulsemih G., pansuman yaptığı sırada iddiaya göre E.Ö., 'canını acıttığı' iddiasıyla tepki gösterdi.

TEKME VE YUMRUKLA SALDIRDI

DHA'nın haberine göre E.Ö., Abdülselim G. ile arasında çıkan tartışma sonucu saldırmaya kalkıştı. Abdulsemih G. kaçarak koridora çıktı peşinden giden E.Ö., ise tekme ve yumrukla saldırdı. Araya giren diğer çalışanlar tarafından etkisiz hale getirilen E.Ö., hastaneden dışarı çıkarıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan E.Ö., emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Saldırı anı hastanenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Video için tıklayınız: https://www.haberturk.com/pansumanda-ca ... ti-2313922

Habertürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Yahu gittiğin yer özel hastane. Hizmetten memnun kalmazsan parasını vermezsin yada bir daha gitmezsin müşteri kaybederler. En ufak bir sorunda karşıdakine saldırmak gibi hayvansal güdüleri dahi kontrol edemiyorlar. Frontal lob tamamen işlevsiz kalmış bu ilkel yaşam formlarında.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Simurg yazdı:
31.01.2019 - 10:03:57
emniyette ifadesi alınıp serbest bırakılmış.. oysa kanuna göre savcıya sevk edilmesi lazımdı.. emniyet mensupları kanunu neden uygulamaz ki?
Savcıının haberi olmadan serbest bırakılamaz. Savcı da, "ifadesini alın serbest bırakın" demiştir.