Cumartesi , Aralık 5 2020
Klinikler hakkında sorular, klinikleri tanıyalım v.s...
başlığı açtığınız için teşekkürler
Gaziantep ü. çocuk hastalıkları ve sağlığı düşünüyorum hocaları nasıldır malign olan var mı kendinizi yetersiz hissettiğiniz bir bölümü var mı
asistan sayısı ne kadar
ilk yıldan izin kullanma gibi durumlar var mı
toplam aylık gelir ne düzeyde
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Gaziantepin eğitimini bilmem ama Turkiye'njn en kuralsız, en 'en iyi ben bilirim'ci insanları orda yaşıyor.Hastaneleri berbat(bunu orda yaşayan ve oralı olan lar rahatlıkla dile getirir), trafikteki magandalari istanbulu cebinden çıkartır,esnaf kaba,ev sahipleri firlamanin piri..Tekrar söylüyorum eğitim detayını bilmem ama hastane dışındaki hayat sizi bezdirir,bitirir.
drsertantaran yazdı:
18.10.2020 - 07:19:32
Gaziantepin eğitimini bilmem ama Turkiye'njn en kuralsız, en 'en iyi ben bilirim'ci insanları orda yaşıyor.Hastaneleri berbat(bunu orda yaşayan ve oralı olan lar rahatlıkla dile getirir), trafikteki magandalari istanbulu cebinden çıkartır,esnaf kaba,ev sahipleri firlamanin piri..Tekrar söylüyorum eğitim detayını bilmem ama hastane dışındaki hayat sizi bezdirir,bitirir.
Bir gaziantepli olarak, gaziantepte yasayan biri olarak maalesef dediklerinize katiliyorum hocam. Zor bir sehir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kasakap yazdı:
17.10.2020 - 21:48:05
başlığı açtığınız için teşekkürler
Gaziantep ü. çocuk hastalıkları ve sağlığı düşünüyorum hocaları nasıldır malign olan var mı kendinizi yetersiz hissettiğiniz bir bölümü var mı
asistan sayısı ne kadar
ilk yıldan izin kullanma gibi durumlar var mı
toplam aylık gelir ne düzeyde
merhabalar, öncelikle pediatri istediğinize emin olmanız gerekiyor. pediatri zor ve yorucu bir bölüm. gaziantep'te malign diyebileceğim bir hoca yok, asistan sayımız şu an için en düşük seviyede son iki tustur gelen çok az kişi oldu. açılan kadrolar dolsaydı en rahat pediatrilerden biri olacağı kesindi. kan ve damar yolu hemşirede. yeni hastaneye geçince travma alınacak deniliyor. eğer gerçekten alınırsa acil süper olacak. 1 yıl dolunca yıllık izne çıkabiliyorsun. aylık toplam 12 bin civarı eline geçer. sonuç olarak pediatri zor ve stresli. antep yoğun ama her türlü hastayı görürsün.
fatih2768 yazdı:
18.10.2020 - 19:32:04
drsertantaran yazdı:
18.10.2020 - 07:19:32
Bir gaziantepli olarak, gaziantepte yasayan biri olarak maalesef dediklerinize katiliyorum hocam. Zor bir sehir
Katılıyorum.
Halkı ve kamu kuralsız ve denetimsiz olup hem uyanık Antepliler(ki çoğu uyanık) hem de diğer şehirden gelen uyanıklar bu kuralsız ve denetimsizliği fırsata çevirip çatır çatır kullanıyor.
Türkiye'de Urfa'dan hemen sonra gelen en berbat şehir(hoş diğer şehirlerde de aynı kuralsızlık, denetimsizlik, kurnazlık veya toyluk olsa oralarda da aynı sonuçlar çıkacağından eminim; çünkü insanlarımız çok kalitesiz olup tam bir ortadoğu ülkesiyiz).