Cumartesi , Mart 23 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doktor cinayetinde kan donduran detaylar

#4200394  gönderen drsvc
 09.12.2018 - 21:09:19
Türkiye’yi dehşete düşüren Elazığ’daki doktor cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. Elazığ Merkez Nailbey Mahallesi Tuncay Sokak’ta bir apartmanın 5. katındaki öğrenci evinde meydana gelen olayda, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi Fatih Şemsettin Aktaş (23),sevgilisi pratisyen doktor Çağla Gül Balo ile birlikte Genel Cerrah Doç. Dr. Mustafa Girgin’i evine çağırdı. Evde çıkan tartışmada Girgin, defalarca bıçaklanarak öldürüldü
Cinayetle ilgili tıp öğrencisi Fatih Şemsettin Aktaş ve sevgilisi pratisyen doktor Çağla Gül Balo, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri alınan 2 şüpheli, sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İFADELER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Genel Cerrah Doç. Dr. Mustafa Girgin’in katil zanlısı Fatih Şemsettin A’nın emniyette verdiği ifade kan dondurdu.

Fatih Şemsettin Aktaş, sevilisi Çağla Gül Balo ile birlikte yaklaşık 3 ay birlikte yaşadığını ve duygusal bir yönden arkadaş olduklarını söyledi. Çağla Gül Balo ile aynı okulda okuduklarını hatırlatan Aktaş, “Çağlı Gül, kendisinin ve benim fakülteden derslerimize giren aynı zamanda stajlarda da hocalığımızı yapan Mustafa Girgin isimli genel cerrah uzmanının kendisine cinsel yönden daha önce tarihlerde tacizde bulunduğunu bunun yaklaşık iki-üç yıl devam ettiğini ancak benimle arkadaşlığı başladığı son bir yıldır bu rahatsız etmeyi bıraktığını ancak geçtiğimiz Kasım ayı itibari ile tekrar rahatsız etmeye, hatta Instagram adresinden cinsel içerikli mesajlar atmaya başladığını bana söyledi. Hatta aynı doktorun farklı kızlara bu eylemlerde bulunduğunu bana söyledi.” dedi.

http://www.doktorlarhaber.com/2018/12/d ... -detaylar/

Resim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Doktor cinayetinde kan donduran detaylar

#4200406  gönderen levellıfe
 09.12.2018 - 21:48:58
doğruysa eğer mesajların orjinali ispat niteliğinde yargıya sunulmalı

bana pek inandırıcı gelmedi (yani yalan veya eksik gibi)
bir kız 2-3 yıl cinsel tacize uğrayacak o kişiyi engellemeyecek, hiçbiryere şikayet etmeyecek 3 aylık yeni sevgilisinin başına mı saracak

#4200483  gönderen Dr.Prozac
 10.12.2018 - 01:24:18
levellıfe yazdı:
09.12.2018 - 21:48:58
doğruysa eğer mesajların orjinali ispat niteliğinde yargıya sunulmalı

bana pek inandırıcı gelmedi (yani yalan veya eksik gibi)
bir kız 2-3 yıl cinsel tacize uğrayacak o kişiyi engellemeyecek, hiçbiryere şikayet etmeyecek 3 aylık yeni sevgilisinin başına mı saracak
Hocam güzel demişsiniz de bu dediğiniz, bağırmamış demek ki rızası var demek gibi. Neden mağdurun korkabilecegini, sağlıklı düşünememiş olabileceğini hesaba katmıyorsunuz. Ki burda olay eğer gerçekse size bu fiili uygulayan kişi sizin hocanız, hem statü hem saygınlık açısından sizden çok daha üst düzeyde. Yine de tabi ki bir insanı öldürmek, hele ki iki doktorun böyle birşey yapması akıl alır gibi değil. Eve çağırmaları da büyük ihtimalle planlayarak bu cinayeti işlediklerini gösteriyor. Ne desek boş, çok üzücü. Allah her iki tarafın ailesine de sabır versin.

#4200544  gönderen Sabon
 10.12.2018 - 13:55:42
Mustafa Girgin hoca öğrencileri tarafından çok sevilen, saygı gösterilen biriydi. Onu birazcık tanıyan biri katilin ifadesinin yalan olduğunu kolayca anlar. Öldürdükleri yetmezmiş gibi birde bu örnek hocaya iftiralar atmışlar. Ömür boyu yatın hapiste, karaktersizler!
Kullanıcı avatarı

#4200558  gönderen dr_demirci
 10.12.2018 - 14:28:39
mahkemede her şey ortaya çıkar. gencecik insana yazık olmuş. allah rahmet eylesin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4200587  gönderen fogly
 10.12.2018 - 15:48:11
Kimse kusura bakmasın iddialar doğruysa merhum kendi sonunu hazırlamış.

Sen öğrencine sarkıntılık yapacaksın, üstüne erkek arkadaşı olduğunu bile bile devam edeceksin. Ve ikisi de senin staj öğrencilerin olacak. Oğlan nasıl olsa öğrencim ses çıkaramaz diye kıza yavşamaya devam edeceksin.

Ölünce de herkes arkandan vah iyi adamdı diyecek. var mı böyle dünya?

Kör ölür badem gözlü olur. Lafına örnek olmuş yorumlar.

Ben öğrenciyken aynı durum yaşanmıştı bir asistan sevgili olduklarını bile bile kıza yavşamaya devam eden hocayı hastanenin ortasında bağırta bağırta dövmüştü. Asistanlığını yaktı ama gururunu kurtardı çocuk.

Keşke cinayetle sonuçlanmasaymış orası ayrı.
En son fogly tarafından 10.12.2018 - 15:54:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#4200644  gönderen rzgrgb
 10.12.2018 - 18:43:07
fogly yazdı:
Kimse kusura bakmasın iddialar doğruysa merhum kendi sonunu hazırlamış.

Sen öğrencine sarkıntılık yapacaksın, üstüne erkek arkadaşı olduğunu bile bile devam edeceksin. Ve ikisi de senin staj öğrencilerin olacak. Oğlan nasıl olsa öğrencim ses çıkaramaz diye kıza yavşamaya devam edeceksin.

Ölünce de herkes arkandan vah iyi adamdı diyecek. var mı böyle dünya?

Kör ölür badem gözlü olur. Lafına örnek olmuş yorumlar.

Ben öğrenciyken aynı durum yaşanmıştı bir asistan sevgili olduklarını bile bile kıza yavşamaya devam eden hocayı hastanenin ortasında bağırta bağırta dövmüştü. Asistanlığını yaktı ama gururunu kurtardı çocuk.

Keşke cinayetle sonuçlanmasaymış orası ayrı.
Vay be asistanla sevgilisi evlendi mi acaba evlendilerse hala evliler mi merak ettim,o hoca da hala orda çalışıyor mu acaba?
Rahmetli babamın sözü aklıma geldi eskiden eşkıyalar varmış işlerine kadınları bulaştırmazlarmış çünkü eğer kadınları işlerine karıştırırlarsa fazla yaşamayacaklarını bilirlermiş.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4200817  gönderen tobirama
 11.12.2018 - 00:41:15
fogly yazdı:

Today on "things that never happened"
Kullanıcı avatarı

#4200838  gönderen dr_oytun
 11.12.2018 - 01:09:40
hadi yazmayayım,başıma bela almayayım, belki biri mevzuyu çözer de anlatır diye bekledim ama ıh ıh, mevzuyu çözen yok. aslında son derece basit, kızın asıl sevgilisi cerrahi hocası, kız senelerini veriyo buna belki boşanır da beni alır diye, baktı herif boşanmıyo, kancayı en kolay hedefe intörn bebeye atıyor, hesapta intörnü kullanıp kıskandıracak adamı, ama planda ters giden bişeyler oluyor, intern bebe beklediğinden daha cevval çıkıyor, yoksa kız da istemezdi adamın ölmesini, niye istesin ki? istikbali o adamla beraber olmasında çünkü, neyse olan olmuş, ölene allahtan rahmet... ha bu arada kız muhtemelen tüm suçu intörn bebeye yükleyip işin içinden sıyrılacak.