Perşembe , Ocak 24 2019
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Resim

Meslektaşlarımıza yönelik uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

• %100 memnuniyet garantisi
    En uygun fiyat garantisi
    İstenen sürede teslim (gerektiğinde express delivery:)
    Tıpta Uzmanlık Tezi ya da makalenizin ''BULGULAR'' kısmını hazır olarak grafik, tablo, açıklamalar ve istatistiksel metod ile teslim ediyoruz.
    İstediğiniz takdirde SPSS ya da SAS proğramı kullanılmaktadır
    .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
antitbcdr yazdı:
09.01.2019 - 09:41:59
Verilerimi mail attım, geri dönüş bekliyorum. iyi günler
Doktor hanım analiz sonuçlarınız ve süreçle ilgili olumlu olumsuz tecrübelerinizi burdan aktarabilirseniz sevinirim. Arkadaşları bilgilendirmek adına. Varsa farketmediğimiz bir hatamız bizim için de kendimizi düzeltmemiz adına bir fırsat olabilir.
Kullanıcı avatarı
biistatistik yazdı:
31.01.2019 - 16:18:09
antitbcdr yazdı:
09.01.2019 - 09:41:59
Verilerimi mail attım, geri dönüş bekliyorum. iyi günler
Doktor hanım analiz sonuçlarınız ve süreçle ilgili olumlu olumsuz tecrübelerinizi burdan aktarabilirseniz sevinirim. Arkadaşları bilgilendirmek adına. Varsa farketmediğimiz bir hatamız bizim için de kendimizi düzeltmemiz adına bir fırsat olabilir.
Herşey için teşekkürler, hocamdan dolayı revizyonlar konusunda biraz başınızı ağrıtmış olabilirim.
Sabrınız ve ilginiz için teşekkürler.
Ne istediğini bilmeyen tez danışmanı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :roll: :roll: