Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nun dün geceki mesaisinde tartışmalar arasında aynen kabul edilen Sağlık Torba Yasa teklifinin 5. maddesi için yeniden görüşüldü ve tasarı yeniden komisyondan geçti

AK Parti, muhalefet önergelerinin okutup oylanmasının ardından aynen kabul edilen maddenin yeniden görüşülmesi için müzakere önergesi verilmişti.

5. madde yeniden komisyonda görüşüldü ve komisyon üyelerinin oy çokluğuyla yeniden kabul edildi.
Memurlar.Net
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
fender_jb yazdı:
07.11.2018 - 20:31:42
drmaniac yazdı:
07.11.2018 - 20:13:54
mağdur olanlar olacaklar şimdiden geçmiş olsun
Hocam konu hakkinda pek bilgim yok nedir olayin asli ?
hocam khk ile ihrac olan doktorlar ile guvenlik soruşturmasindan red alan doktorlarin ozelde calişmasini engelleyen bi yasa teklifi saglikta siddet yasasi diye yutturuldu ama siddetle alakali kada deger bisey de yok. ozet bu
Kullanıcı avatarı
hz reis hazretleri birde konuşmasında şöyle diyordu;biz mi bunlara bakcaz,gitsinler özel sektörde çalışsınlar.Halbuki o konuşmadan birkaç saat sonra özel sektörde dahi çalışmalarını engelleyen tasarı kabul edildi...

Ohal ayağına usulsüz bir khk kapsamında meslekten ihraç et,
Devlet'de zaten çalışamaz + bu da yetmezmiş gibi özel sektörde de çalışmasını engelle,
Bunların üstüne birde pasaportlarını ellerinden al,yurtdışına çıkamasınlar...

Bkz:Bir insan nasıl intihara sürüklenir
drmaniac yazdı:
07.11.2018 - 20:50:44
fender_jb yazdı:
07.11.2018 - 20:31:42
drmaniac yazdı:
07.11.2018 - 20:13:54
mağdur olanlar olacaklar şimdiden geçmiş olsun
Hocam konu hakkinda pek bilgim yok nedir olayin asli ?
hocam khk ile ihrac olan doktorlar ile guvenlik soruşturmasindan red alan doktorlarin ozelde calişmasini engelleyen bi yasa teklifi saglikta siddet yasasi diye yutturuldu ama siddetle alakali kada deger bisey de yok. ozet bu
eyvallah hocam.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
arkadaslar meraba benim esim yıllar öncesi banka da ki hesabı nedeniyle ihraç oldu ben o dönemde tusa hazırlanıyordum kazandığım bölüme güvenlik sorustrması nedeniyle atamam yapılmadı sonra anladıkkı ihrac olan esimmiş ve abimmiş faktör eşim yeni uzman olmustu ihrac oldugunda 2 ve 4 yaşında iki yavrum var evet artk işsiziz bazen intihar düsünceleri süslüyor hayallerimizi allah haram kılmasa inann şu an toprak olmak isterdim eşim ve ailemle bazende diyorum keşke gaz odalarına koysalar bizi ailemizle ahirette nasıl olsa hesaplaşırız bide bazı dr arkadaslaımız var bizi sürekli suclayan oh olsun diyen onlar mutlu olsun şimdi evet caresiziz ailelerimiz de destek degil evet agac köküne muhtac olucaz belkide mutlu olun arkadaslarım ama sunu söyleyeyim son olarak benim ve eşimin sizden farkı yok masumluk konusunda allah şahidim olsun yok...benim evlatlarmnda sizin evlatlarınızdan farkı yok diyecek sözümde yok biz tükendik bittik rabbim selamete erdirsin dayanma gücü versin tüm mazlumlara amin....