Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sakarya Eğitim araştırma hastanesinde görev yapan Prof. Dr. Arif Serhan cevrioğlu hasta yakınları tarafından darp edildi.

Resim

Olay Saüeah merkez kampüsünde ki başhekimlik önünde sabah 9.30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, hastanede tedavi görürken yaşamını yitiren bir vatandaşın yakınları başhekimlik önünde feryat etti.

Bu sırada orda bulunan saü tıp fakültesi öğretim üyesi ve Saüeah kadın hastalıkları ve doğum kliniği idari sorumlusu Prof. Dr. Arif Serhan cevrioğlu iddia ya göre hasta yakınları ile görüştü.

Hasta yakınlarından bazıları doktora tepki gösterince hastane önünde tansiyon yükseldi.hasta yakınları Prof. Dr. Arif Serhan cevrioğlu na saldırdı.

Çok sayıda kişi tarafından dakikalarca darp edilen doktoru, hastanede görevli polis ekipleri kurtardı. Polis otosuna bindirilen doktor hastaneden uzaklaştırıldı. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştiren şahısları yakalayarak göz altına aldı.
Medyabar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Geçen gün bi profesör dövdüm kendime geldim diye aralarında dalga geçeceklerine eminim... Meslektaşları öldürülürken gıkı çıkmayan, bana ne, benim keyfim yerinde diye düşünen bencil doktorlar olduğu sürece her gün biriniz öleceksiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Muhteşem sağlık sistemimiz sayesinde doktorla hasta arasında olması gereken güven ilişkisini çabalayıp uğraşıp yok etmeye niyetliler. Az kaldı, herbir doktorun hastaya korkarak, potanisyel tehlike olarak bakmasına. Acaba şiddet yaşamamış kaç dr kalmıştır ? Artık linç girişimine dönmüş olay.
9 ay asistanlık yaptığım ve sonrasında istifa ettiğim Kadındoğumun Klinik Şefi Hocamız Prof.Dr.A.S.C..İnanmakta zorlanıyorum,Çok Kıymetli ve Değerli bir Hocamız;Hocamızı burada anlatsam tüm iyi kelime ve cümleleri satırlarca yazsam ve sonunu Prof.Dr. A.S.C 'yle bitirsem;Hocamızı yine anlatamamış olurum..Kelimelerin Cümlelerin tükendiği bittiği noktadayım..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
normal vatandaşlar arasında bile her yaralama, kavgada vurulan her darbe öldürme gibi ele alınmalıdr. böyle kavgalarda insan tesadüfen hayatta kalıyor. her an ölümcül darbe alabilir.
dün bir psikiyatrist öldürülünce burada bile "psikiyatristler dünyanın her yerinde saldırıya uğruyorlar. psikiaytristler zaten saldırıya uğrar" gibi safsata yorumlar yapıldı. bugün de " ailenin yakını ölmüş, acılı aile etrafa saldırır" gibi saçma düşüncelere sahip olanlar olacaktır. zaten savcılar, hakimler o saçma mantıkla saldırganları salıyorlar..