Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Doğum uzmanı doktora büyük darbe

 #4166245  gönderen drhaber
 14.09.2018 - 16:51:08
Muğla'nın Milas ilçesindeki hastanede görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. K.K., kayıt dışı kürtaj yaptığı iddiasıyla tutuklandı, buna aracı olduğu öne sürülen tıbbi sekreter S.O. ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı

Resim

Muğla'nın Milas ilçesindeki hastanede görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. K.K., kayıt dışı kürtaj yaptığı iddiasıyla tutuklandı, buna aracı olduğu öne sürülen tıbbi sekreter S.O. ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. K.K. ile tıbbi sekreter S.D., kayıt dışı kürtaj yapıldığına yönelik iddiaların ardından geçen çarşamba günü polis tarafından gözaltına alındı. Ayrıca Dr. K.K.'nın, bazı hastalara daha iyi muamele yapılması için yakınlarından para istediği de iddia edildi. Evlerinde gözaltına alınan iki şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Dr. K.K. tutuklanırken, S.D. ise adliye kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

DOKTORUN EŞİ 'İFTİRA' DEDİ

K.K.'nın eşi S.K. ise Facebook hesabından şu paylaşımda bulundu: "Minicik yüreklerinizin dünyaya gelmesinde yardımcı olan, Milas halkına, hastalarına gerçekten değer veren sevgili eşim ve sekreteri üzerine atılmış haksız bir iftiradan dolayı gözaltına alınmıştır. Meyve veren ağaç taşlanırmış arkadaşlarım. Buna istinaden beni, doktorunuzu ve sekreterimizi lütfen yalnız bırakmayın. Eşimin mesleğini hakkıyla yaptığına inanan herkesi, Milas Adliyesi önünde desteğe bekliyorum."
Hürriyet
Kullanıcı avatarı

Re: Doğum uzmanı doktora büyük darbe

 #4166358  gönderen bellapais
 14.09.2018 - 21:01:20
ne bicim baslik.. sanki darbe olupta ne yapmis.. nasil haber yapiyor bu medya.. gazetecilik yapanlar bu kadar ucuz mu.. bir seyi de dogru durust haber yapin.. farzet ki kuretaj yapti sanki adam vatan haini oldu. adi bi suc..varsa asli alir cezasini .. trump oldu sanki insan ziyani habercilik...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Doğum uzmanı doktora büyük darbe

 #4166383  gönderen Rita_14
 14.09.2018 - 21:33:46
Yasa dışı kürtaj! Öyle bir giriş yapmışlar ki, sanırsınız 9 aylık bebekleri doğurtup, altta boğuyor Dr bey : )
Habercilik. Hekime şiddetin bir başka boyutu.