Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde kanser hastalarının doktorsuz kaldığına yönelik iddialarla ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanlığı, hastanede geçici olarak onkoloji uzmanı görevlendirildiğini duyurdu

Resim

Sağlık Bakanlığı, bazı basın yayın organlarında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören kanser hastalarının doktorsuz kaldığına yönelik haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli tıbbi onkoloji uzmanı 2 doktorun istifasının, usulüne uygun olarak değerlendirildiği ve onaylandığı bildirildi.

Açıklamada, istifası onaylanan uzman doktorların, hastaların mağduriyet yaşamaması için ayrılışlarını geciktirdikleri aktarıldı.

GEÇİCİ ONKOLOJİ UZMANI

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünce, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamit Eğitim ve Araştırma Hastanesinden bir ay süreyle tıbbi onkoloji uzmanı görevlendirmesi yapıldığı da kaydedilen açıklamada, Bakanlık ve İl Müdürlüğünün, hastaların tedavi sürecince herhangi bir aksaklık yaşamaması için gerekli tedbirleri almaya devam edeceği ifade edildi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Zaten mükemmel koşulları vardı da oralarda ondan istifa etmemeleri gerekirdi hekim arkadaşlarımızın.
Medyada para için bıraktılar özele geçtiler gibi haberler var.Konuşulmak,gündeme gelmek için başka malzeme bulsunlar.
Doktorların cebine giren ne kadar bu konuşulmalı,o zaman memleketteki tüm sorunlar çözüm bulur değil mi