Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ile “aile hekimlerinin bedelli askerlik uygulamasındaki izinlerine” yönelik bir görüşme gerçekleştirdi

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş bu görüşmede, “aile hekimlerinin sözleşmelerinden kaynaklı olarak bedelli askerlik yapan aile hekimlerinin işlerini sürdürmede sorun yaşamayacakları” bilgisini verdi.
Prof. Dr. Gümüş, bu konudaki düzenlemenin kısa sürede yayınlanacağını ifade etti
TTB
Kullanıcı avatarı
Yakında askerliğini fiili olarak ya da bedelli dediğimiz şekilde yapan tabip arkadaşlarımızı, abilerimizi; TSK'nın tabip ihtiyacını gidermek için geçici görevlendirmeyle üs bölgelerinde bulunan revir, muayene merkezleri, sıhhi tahliye ve müdahale ekiplerinde bulacağımız aşikar duruma geçmiştir.

Ben bunu buraya yazdım ya kesin TSK'ya dışarıdan tabip temini konusunda Sağlık Bakanlığı'ndan destekleyici, tebligat ya da üst yazı gitmiştir bile.(Şom ağızlı)

Aile hekimi arkadaşlarımıza da hayırlı olsun.
serdar4444 yazdı:
29.07.2018 - 12:45:03
Yakında askerliğini fiili olarak ya da bedelli dediğimiz şekilde yapan tabip arkadaşlarımızı, abilerimizi; TSK'nın tabip ihtiyacını gidermek için geçici görevlendirmeyle üs bölgelerinde bulunan revir, muayene merkezleri, sıhhi tahliye ve müdahale ekiplerinde bulacağımız aşikar duruma geçmiştir.

Ben bunu buraya yazdım ya kesin TSK'ya dışarıdan tabip temini konusunda Sağlık Bakanlığı'ndan destekleyici, tebligat ya da üst yazı gitmiştir bile.(Şom ağızlı)

Aile hekimi arkadaşlarımıza da hayırlı olsun.
Yazı çoktan gitti, geçici görevlendirmeyle sınır ötesindeyim.