[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 640: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Başasistanlık sınavı için 1.527 kadro ilan edildi - Sayfa 45 - DrTus.com
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
HERKESE IYI AKSAMLAR ARKADASLAR. BEN KAZANILAN KADRODA CALISMAYA BASLAMAK ICIN HERHANGI BIR YERE BASVURU YAPILMASI GEREKLILIGI HAKKINDA BIR YAZI BULAMADIM, VEYA HERHANGI BIR EVRAK VERILMESI GEREKLILIGI ACISINDAN.
KAZANDIGIMIZ KADROYA BASLAMAK ICIN BIR BASVURU YAPMAMIZ GEREKIYOR MU? NOT: SAGLIK BAKANLIGI DISINDA, OZEL HASTANEDE CALISMAKTAYIM.
Mutlaka evrak göndermek gerekecek. Şimdi yönetim hizmetleri genel müdürlüğü başvuru ilanını yayınlayacak o bekleniyor. Bu DHY ve diğer kuralarin takip edildiği site. Ancak başvuru için ne kadar süre verilecek ihbar süresi göz önünde bulundurulacak mi bilmiyorum. Özelden ayrılmak için ortalama 6-8 hf önceden haber vermek gerekiyor.
Arkadaşlar açıktan atanacaklar için güvenlik soruşturması yapılacakmış arşiv taraması şeklinde o da yaklaşık 1 ay surebiliyormus bakanlık ve yhgm deki evrak işleri tahminen 20 gün civarında sürer dediler yani açıktan atanacaklar için tahmini 2 ay şu anda kamuda çalışanlar için 1 ay sonra başlayıs olur dedi, bizden sonra tus u açıklayacakları için bizim bakanlık ve yhgm deki işler çok uzamayacakmis
*Evrak isteyip istenmeyecegini tam bilmiyorum ama büyük ihtimalle istenecek bunun içinde bu cuma veya bayramdan sonra ilan yayinlariz dedi
Ben de benzer bilgileri edindim bugün konustugumda. İlan muhtemelen bayramdan sonra açıklanacak dedi görevli kişi. Sonrasında da bahsettiğiniz gibi devlettekiler için yaklaşık 20 gün 1 aylık ozeldekiler için de 2 aylık bir süreç başlayacak. Belgeleri teslim etmek için ( ki iclerinde özel sektörle bağlantının kesildiğinde dair belge de var) açıktan atamadaki gibi kura sonucundan itibaren 1 aylık bir süre kısıtlaması olmayacakmis. Ara ara arayıp durumunuzu sorarsınız biz size söyleriz hocam artık istifanizi verebilirsiniz diye dedi görevli bana. Yani anladığım kadarıyla başlangıç için bizi sıkıştırmayacaklar. İhbar süresi bittiginde baslayabilecegiz
BAŞASİSTANLIK SINAVINI KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE…
Başasistanlık sınavı yerleştirme sonuçları 28 Nisan 2021 Tarihinde açıklanmıştır.
Sağlık Bakanlığına ait kadrolara başasistan olarak yerleştirme işlemi yapılan hekimlerin
başvuru işlemleri 17 Mayıs 2021-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında (on iş günü içerisinde)
yapılacak olup; adayların aşağıda belirtilen başvuru dilekçesini doldurarak Bakanlığımız
Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne göndermeleri gerekmektedir.
GENEL USUL VE ESASLAR
1. Adayların başvuru dilekçelerini aşağıdaki adrese şahsen, APS veya özel
kargo yoluyla göndermeleri gerekmektedir.
2. Sözleşmeli veya Aile Hekimliği statüsünde görev yapan hekimlerin kadrolu statüye
geçiş işlemi yapıldıktan sonra atama işlemleri yapılacaktır.
3. Başvuru dilekçe teslimi için son tarih 31 Mayıs 2021 Pazartesi saat
18:00’dır. Adayların evraklarını, belirtilen süre içerisinde Sağlık Bakanlığı Genel
Evrak Birimine ulaştırmaları gerekmektedir. Süresi içinde ulaşmamış evrakın posta
veya kargodaki gecikmelerinden Sağlık Bakanlığı sorumlu olmayacaktır.
4. Atanma dilekçesini göndermemiş olan adaylar ile söz konusu tarihten sonra başvuru
dilekçesi gönderen adaylar atama talebinden vazgeçmiş kabul edilerek sonrası için
herhangi bir atama talebinde bulunamayacaklardır.
5. Devlet Hizmet Yükümlüklerini yerine getirmekte adayların DHY süresini
tamamladıktan sonra atama işlemleri yapılacaktır.
6. Sorularınız için; 0 (312) 585 17 08-09-10-12-31-32-96 numaralı telefonları
arayabilirsiniz.
BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
1. Başasistanlığa Atanma Dilekçesi

Adaylara önemle duyurulur.
ADRES:
Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Birimi;
(Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü)
Üniversiteler Mah. 6001 Cadde No:9
06800 Bilkent - Çankaya / ANKARA
  • 1
  • 41