Çarşamba , Temmuz 15 2020
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
schumibest yazdı:
31.05.2020 - 21:27:05
Ancak Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi (küresel salgın) olarak nitelendirilen Covid-19 ile etkin bir şekilde mücadele edebilmek, virüsün yayılmasına engel olmak, bulaş etkisini en aza indirmek için Bakanlığımız tarafından birçok önlem alınmaktadır. Alınan bu önlemler doğrultusunda 4 Temmuz 2020 tarihinde yapılması planlanan başasistanlık sınavının 26 Eylül 2020 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir.

Bu sınavda bir şey var. Kurşun mu döktürsek acaba? Nereye kadar bu sınav yapılmayacak?
Bu sınav olmayacak, olamaz. Bu sınavla ilgili her şey pandemi bittikten sonra yeni baştan başlamalı. Çünkü ben bu sınavın yapılmasına karşıyım. 2 yıl önce başvuru şartlarını sağlamayan benim gibi birçok kişi şimdi sağlar duruma geldi. Bu kişilere de başvuru hakkı verilmeli :D
Zamaninda yapilan sinav duyurusunda 26 haziranda sinava girmeye hak kazanan adaylar abis den sinav belgelerine ulasabilir diyordu... Abis'e girdim ,sinav uygulama kilavuzundaki yonergeleri kullanarak istenenleri yaptim, fakat aday bilgi sistemine tekrar girdigimde, sinav islemleri sekmesinde basasistanlik sinavi yok.Baska sinavlar listelenmis, ama basasistanlik sinavi yok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
SB başasistan almak istiyor ama EAH'lar SBÜ'ye bağlandığı için SBÜ'de başasistanlık diye bir kadro yok, dr. öğretim üyesi var.

SB bu sınavı yapabilir kazananları da açıklar ancak daha sonra EAH'lar SBÜ'ye bağlı olduğundan SBÜ rektörlüğünün de onayı lazım. Eğer bu onay olmazsa büyük bir mağduriyet oluşur ve kazananlar SB'ye idari dava açabilir.

İşin özeti SB ile SBÜ'nün anlaşması lazım.
fictionalcharacter yazdı:
31.05.2020 - 18:23:52
Sinav ertelenmis...saglik bakanligi sitesinde duyurularda var...26 eylule...
Pandemi nedeni ile ertelenmişmiş..Yaw bu gün üniversite sınavı yapılıyor, niye ertelenmedi?? Adamlar sizinle açık açık kafa buluyor. Düşmüşsünüz ellerine :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31