Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
JustAnotherKinase yazdı:
13.03.2018 - 19:47:16
Mesai sonrası dışarıda çalışma hakkı çok olumlu, eğer gerçekleşirse şimdiden teşekkürler

Hocam bildigin muayenehanecilik ve ozel istedigin yerde calisma hakki.Devlet ben doktoruma para veremeyecegim basinizin caresine bakin diyecek.Eski sistemin aynisi iste.Doktorlar cok cok iyi paralar kazanirlar ins ama halki magdur da etmezler eskisi gibi ins
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dranestezi26 yazdı:
13.03.2018 - 19:52:23
JustAnotherKinase yazdı:
13.03.2018 - 19:47:16
Mesai sonrası dışarıda çalışma hakkı çok olumlu, eğer gerçekleşirse şimdiden teşekkürler

Hocam bildigin muayenehanecilik ve ozel istedigin yerde calisma hakki.Devlet ben doktoruma para veremeyecegim basinizin caresine bakin diyecek.Eski sistemin aynisi iste.Doktorlar cok cok iyi paralar kazanirlar ins ama halki magdur da etmezler eskisi gibi ins

Bunu koşullarda hiçbir olumsuzluk yaratmadan getirmeleri gerekir, şu anda Türkiyede doktorluk en zor ulaşılabilecek en fazla emek verilen noktadır, ama bir doktor ortalama bir ev almak istese 20 yıl köle gibi çalışması gerekir. Türkiyede kompetisyon sisteminde en fazla gelinebilecek nokta da doktorluk. Dolayısıyla bunun hiçbir hak kaybı olmadan getirilmesi gerekir
Kullanıcı avatarı

Re: Sağlık Çalışanlarına Peş Peşe Müjde

#4079273  gönderen Jeanne
 14.03.2018 - 00:07:56
Aylar öncesinden yazdım muayenehanecilige geri dönecekler diye. Devlette para kalmadı ne haliniz varsa görün diyecek hem doktora hem de parası olmayan hastaya. Öngörümün süper olduğunu biliyorum işte.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Sağlık Çalışanlarına Peş Peşe Müjde

#4079945  gönderen yumurta
 15.03.2018 - 01:06:26
eski sağlık bakanları açıklama yaptığında daha okumadan tüylerim diken diken olurdu ne yalan söyliyim onlara beddua ettiğim kadar şu yeni bakanamıza da hayır duası ediyorum..en azından artık tüylerim diken diken olmuyor, normale döndüm...haa sevinmiyorum da bu haberlere çünkü bana göre müjde bu değil.ama dedim ya şükür kavuşturana beklediğim bakan buydu.en azından dürüst düzgün biri. ondan ümitliyim. inşallah pes etmez ve elinden geleni yapar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009