Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 45. Muhtarlar Toplantısı’nda gündeme ilişkin konularda açıklama yaptı. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

TTB'NİN TÜRKİYE İLE ALAKASI YOK
Bu ara tweetler atıyorlar. Neymiş o, biz 'Türkiye ve Türklük' kavramına karşıymışız. Niye? Türk Tabipleri Birliğinin isminden 'Türk'ün kaldırılmasını istediğimiz için... Evet istiyoruz. Çünkü Türk Tabipleri Birliği denilen bu kuruluşun Türklükle alakası yok, Türk kavramına da layık olan bir yanı yok.

Türkiye Barolar Birliği’nin de Türkiye ile alakası yok. Şimdi çıkarılacak kanunla, Bakanlar Kurulu kararıyla bunlar kaldırılacak. Kullanamayacaksınız artık ne Türk kavramını ne Türkiye ismini kullanamayacaksınız. Onu layık olanlar kullanacak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
İktidar yalakası site. korkaklar güruhu hekimler de tabi ki korkuyor. ya başıma bişey gelirse?
Üstte biri de üyeymiş. ''bir zamanlar üye yaptılar'' demiş:) korku çok hızlı bulaşıyomuş. Kendimize saygımızı kaybederek, varlığımızı her gün daha da manasızlaştırıyoruz. Anca doktorculuk yapalım. Yok saygın meslek yok şöyle böyle övün. Sanki bir biz mesleğimizi icra ediyoruz. Neyse zaten doktorculuğa devam edicez.