Salı , Ekim 22 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı
ben de bu sorunun cevabını arıyorum ama kimse zahmet edip de cevap vermedi, ben de engelli durumundan atandım, müdürlük aradı, isminiz düştü dedi, istedğiniz zaman ayrılabilirsiniz dedi, en geç ne zaman olabilir dedim, süre yok dedi, ben yine de emin olamadım ama forumda cevap veren çıkmadı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_demirci yazdı:
18.04.2018 - 08:41:00
öyle bir süre yok
hocam 20.05.19 itibariyle eş durumu dilekçemi verdim.en kısa sürede ayrılış yapmak istiyorum.fakat başhekim beni tutacağını söylüyor.ekimi bile bekletebilirim diyor.böyle bir yetkisi var mı varsa kaç aya kadar tutabilir bir sınırı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
dr_1694 yazdı:
20.05.2019 - 10:46:26
dr_demirci yazdı:
öyle bir süre yok
hocam 20.05.19 itibariyle eş durumu dilekçemi verdim.en kısa sürede ayrılış yapmak istiyorum.fakat başhekim beni tutacağını söylüyor.ekimi bile bekletebilirim diyor.böyle bir yetkisi var mı varsa kaç aya kadar tutabilir bir sınırı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim.
merhaba, bu durum hakkında bilgi verebilir misiniz? başhekim sizi tuttu mu? böyle bir yetkisi var mı?
Kullanıcı avatarı
estrellabella yazdı:
17.01.2018 - 09:27:08
ben de bu sorunun cevabını arıyorum ama kimse zahmet edip de cevap vermedi, ben de engelli durumundan atandım, müdürlük aradı, isminiz düştü dedi, istedğiniz zaman ayrılabilirsiniz dedi, en geç ne zaman olabilir dedim, süre yok dedi, ben yine de emin olamadım ama forumda cevap veren çıkmadı
merhaba, bu sorunun cevabını öğrenebildiniz mi?
bir de başlıkta da sorulmuş. başhekimin bekletme hakkı var mı? bu konuda da bilginiz varsa eğer cevaplayabilirseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
tarikbekirs yazdı:
23.07.2019 - 10:45:29
estrellabella yazdı:
17.01.2018 - 09:27:08
merhaba, bu sorunun cevabını öğrenebildiniz mi?
bir de başlıkta da sorulmuş. başhekimin bekletme hakkı var mı? bu konuda da bilginiz varsa eğer cevaplayabilirseniz sevinirim.
Açıkçası ben canım ne zaman istediyse o zaman ayrılış yaptım. İl sağlık müdürlüğü atama emriniz geldi, direkt ayrılın dedi, beklemek zorunda değilsiniz dedi, müsait olduğum bir zamanda ayrıldım, sağolsun başhekim hiç karışmadı zaten, mazeret atamalarında amiriniz makul sürede ayrılışınızı tebliğ etmek zorunda, keyfi bekletemez, ama net bir süre yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr_1694 yazdı:
20.05.2019 - 10:46:26
dr_demirci yazdı:
öyle bir süre yok
istediği kadar tutar. belirleyici bir süre yok.