Cumartesi , Ekim 24 2020
Yasama ve yonetmeliklerle ilgili bilgi paylasim platformu...
Dr yajops yazdı:
26.12.2019 - 02:11:43
ahsenazra yazdı:
25.12.2019 - 23:16:54
Ckys ye düştükten sonra çalıştığın kurumdan ayrılmak için 45 gün süren var Yoksa ismin geri silinme riski varmis Daha sonra da yeni başlayacağın yer il içiyse 1 gün il dışıysa başka bi şehirse 15 gün yol iznin var Ben kazandığım zaman ckys ye düştükten sonra 43.günde ayrılış yaptım Sonra da üzerine 15 gün yol izni kullandm
Hocam bu dediginiz özelde calisanlar icinde gecerli mi ?
varmı bilginiz özelden ayrılıp devlete başlayacaklar için.
Kullanıcı avatarı
omeragbaba yazdı:
26.12.2019 - 09:57:26
Ckys ye düştüğümüz andan itibaren ayrılış sonrası 15 gün mehil müddet harici ayrılış için 30 gün mü 45 gün mü müddet var bu konuda farklı şeyler söyleniyor
bilen biri şu sorunun cevabını versin allah rızası için....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
humanimaximus yazdı:
29.05.2020 - 17:41:55
omeragbaba yazdı:
Ckys ye düştüğümüz andan itibaren ayrılış sonrası 15 gün mehil müddet harici ayrılış için 30 gün mü 45 gün mü müddet var bu konuda farklı şeyler söyleniyor
Hocam başhekim sizi 30 gün daha tutabiliyor en fazla ancak bu kesin bir şey değil çkysye düştüğünüz anda dahi ayrılışınızı onaylayabilirler. Onaylandıktan sonra meyil müddeti başlıyor 15 gün denen süre ayrılış onaylandıktan sonrası yani
Kullanıcı avatarı
Alice in Wonderland yazdı:
29.05.2020 - 17:44:41
humanimaximus yazdı:
29.05.2020 - 17:41:55
omeragbaba yazdı:
Hocam başhekim sizi 30 gün daha tutabiliyor en fazla ancak bu kesin bir şey değil çkysye düştüğünüz anda dahi ayrılışınızı onaylayabilirler. Onaylandıktan sonra meyil müddeti başlıyor 15 gün denen süre ayrılış onaylandıktan sonrası yani
çkys ye düşmekle başlayan bir süre yok. mehil müddeti tebligat ile başlar.
Merhaba çkys düştükten sonra 30 gün içinde bir mazeretiniz yoksa ayrılmak zorundasınız deniyor bana tebliğ edilmiş bir yazı yok sadece çkys düştüğümü biliyorum şu an çkys düşeli 30 günü geçti atamayı bakanlık iptal eder mi ? Yoksa benden yazılı bir dilekçe almak zorundalar mı ? Atama maksimum ne kadar iptal olmadan kalabilir çkys düştükten sonra?yıllık izin idari izin ya da rapor mazeret yerine geçer mi ? Hepsi çkys işleniyor çünkü.ayrıca daha önce makul sürelerde ayrılırsanız denmiş makul süre ne kadar ? Bilgilendirseniz çok sevinirim

Re: Çkys ye düştükten sonra ayrılış süresi

#4452846  gönderen qazz42
 18.10.2020 - 14:24:42
Kardelentolda yazdı:
18.10.2020 - 04:46:22
Merhaba çkys düştükten sonra 30 gün içinde bir mazeretiniz yoksa ayrılmak zorundasınız deniyor bana tebliğ edilmiş bir yazı yok sadece çkys düştüğümü biliyorum şu an çkys düşeli 30 günü geçti atamayı bakanlık iptal eder mi ? Yoksa benden yazılı bir dilekçe almak zorundalar mı ? Atama maksimum ne kadar iptal olmadan kalabilir çkys düştükten sonra?yıllık izin idari izin ya da rapor mazeret yerine geçer mi ? Hepsi çkys işleniyor çünkü.ayrıca daha önce makul sürelerde ayrılırsanız denmiş makul süre ne kadar ? Bilgilendirseniz çok sevinirim
[/quote
22 mayisda ckys ye dustum agustos başında bile ayrilis yapabiliyordum agustos sonu gibi tam 3ay sonra atama iptal dilekçesi yazdim dilekçeden1 ay sonra sicil aradi beni dilekçeniz onaylandı diye. Sicille ayrilis için görüştüğümde ayrilis icin net bi sure yok dediler ama baslarda beni sıkıştıriyorlardi 1 ayi gecmesin diye
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
qazz42 yazdı:
18.10.2020 - 14:24:42
Kardelentolda yazdı:
18.10.2020 - 04:46:22
[/quote
22 mayisda ckys ye dustum agustos başında bile ayrilis yapabiliyordum agustos sonu gibi tam 3ay sonra atama iptal dilekçesi yazdim dilekçeden1 ay sonra sicil aradi beni dilekçeniz onaylandı diye. Sicille ayrilis için görüştüğümde ayrilis icin net bi sure yok dediler ama baslarda beni sıkıştıriyorlardi 1 ayi gecmesin diye
O zaman kendi kendine atama biz feragat yazmazsak iptal olmuyor