Salı , Kasım 13 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, acil servislerin modernizasyonunu yaptıklarını belirterek, “Valeden başlayarak hastaların bilgilendirilmesine, acildeki personel sayılarının artırılmasına yönelik çalışmalar var. Özellikle 500’den fazla hastası olan acil servisleri izliyoruz” açıklamasında bulundu
Resim
7. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi, Antalya’nın Kemer İlçesi’nde başladı. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, acil servislerin modernizasyonunu yaptıklarını belirterek, “Valeden başlayarak hastaların bilgilendirilmesine, acildeki personel sayılarının artırılmasına yönelik çalışmalar var. Özellikle 500’den fazla hastası olan acil servisleri izliyoruz” dedi.

AA'nın haberine göre; Gümüş, 2003’ten bugüne kadar birçok sorunu çözdüklerini ifade ederek, vatandaşın memnuniyet oranını yüzde 39’dan yüzde 75.5’e çıkardıklarını aktardı. Gümüş, “Bu yıl yeni şehir hastanelerini de açacağız. Bunların başında Kayseri, Eskişehir ve Elazığ geliyor. Toplam 40 bin yataklı 32 şehir hastanemizi tamamlayacağız” diye konuştu.
Haber Türk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Vatandaşın memnuniyeti tabi artar. Doktoru vatandaşın stres topuna çevirdiler, doktor dövmek bazılarının hobisi haline geldi. 500den fazla hastası olan acilleri izleyeceklermis. İzleseler ne olacak ben 22 bin nüfuslu ilçede günde 700 hasta gördüm ya. Türkiye'de bunun gibi kaç tane hastane var Allah bilir. İzleyip ne yapacaklar. Ekran başında çekirdek mi citleyecekler?
Kullanıcı avatarı
vavv vale filan ha,acilde bekleme salonunda kokteyl dağıtan garsonlar da gelir yakında , gerçekten acilin sorunlarına ve çözümlerine tam hakimler, bu kafa sağlıktaki bütün sorunları çözer eminim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009