Pazar , Aralık 8 2019
2017 sonbahar donemi TUS sinav tarihi:27 Agustos 2017

Re: Gazi universitesi kadın doğum eğitim nasıl?

#4042203  gönderen Tutu555
 07.01.2018 - 22:36:19
Gazi mezunuyum yazılabilecek en kötü kadın Doğum aşırı bir mobbing çömez i her nöbette ağlatıyorlar genelde eğitim de iyi değil çömezlerini usg a dokunması bile yasak gerisini siz düşünün
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Tutu555 yazdı:
Gazi mezunuyum yazılabilecek en kötü kadın Doğum aşırı bir mobbing çömez i her nöbette ağlatıyorlar genelde eğitim de iyi değil çömezlerini usg a dokunması bile yasak gerisini siz düşünün
hocam genel cerrahi ve kalp-damar cerrahisi nasıldır?
Kullanıcı avatarı
genel cerrahi çok kötü değildir, iyi hocalar da var kötü hocalar da, bir osman yüksel sanat eseri yaaprmış gibi opere eder hastaalrı,izlemeye doyamazsın, sezai hoca altın parmak,anorektal bölgede ünlü bir hocadır, tiroid hcoası vardı adını hatrlamıyrm o da çok meshurdu alanında,transda da aydın hoca var, iyi hocalr vardır
bence kadın doğ yazılmaz ,ank da hiçbir ünv hastanesi kdh için yazılmaz,zekai tahir ve zübeyde hanımdan şaşmamak lazım
aurora00 yazdı:
08.01.2018 - 00:27:15
genel cerrahi çok kötü değildir, iyi hocalar da var kötü hocalar da, bir osman yüksel sanat eseri yaaprmış gibi opere eder hastaalrı,izlemeye doyamazsın, sezai hoca altın parmak,anorektal bölgede ünlü bir hocadır, tiroid hcoası vardı adını hatrlamıyrm o da çok meshurdu alanında,transda da aydın hoca var, iyi hocalr vardır
bence kadın doğ yazılmaz ,ank da hiçbir ünv hastanesi kdh için yazılmaz,zekai tahir ve zübeyde hanımdan şaşmamak lazım
-hocam kc,böbrek ve pankreas nakilleri yapiyorlar mi?

-bir de gastrik bypass yapabilen hoca var mı?
Kullanıcı avatarı
pankreastan emin değilim ama kc ve böbrek yapılıyordu en son
whipple da yapılıyrdu
gastrik bypass tan emin değilim ama en az 4-5 tane sleeve gastroktemi gördüm bikaç haftalık internlüğümde,onu oradaki asistanalra sorsan daha iyi olabilr, bypass da bir tane görmüş olablrm ama öok da hatrlmıyrm
genel cerrahi konusunda ank ünv ekoldür bu bir gerçek ama bu sene 2 tane 2 senelik asistan istifa etti bunu da bil oradan
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Tutu555 yazdı:
Usg dokunması yasak? O zaman amelyat falan hiç dokundurmazlar?)
Tewekkür bilgi için.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009