Salı , Nisan 20 2021
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
frogstate yazdı:
03.04.2020 - 18:18:30
Pesimist tuscu yazdı:
03.04.2020 - 18:05:48
Arkadaslar merhaba.. bir arkadasim icin arastiriyoruz yardimci olabikecek biri var mi :/
Bu pandemi nedeniyle; çalışanlarin istifa etmemesiyle ilgili resmi yazi yayimlandi; (istifa edemiyoruz diye) fakat sba kazanip gitmeme ile ilgili resmi bir durum var mi? (Arkadaşim sba ve eah yazabilecek sekilde usule uygun istifaliydi; sinavda sba kazandi.) Kazandiysa mecbur gidilmelidir veya gitmeyen mustafi kabul edilebilir gibi bir degisiklik mevcut mu? Böyle bir seye rastlamadik fakat emin olmak istiyoruz; yardimci olur musunuz?
Hiç kızmayın ama arkadaşınız saçmalamış nedenleri de şu kardeşim daha 3 gün önce yapıldı tercihler ne değişti salgın dün mü çıktı istifa edememe kararnamesi dün mü yayınlandı hayır bir de başkasının hayallerini yıkmış nerden tutsan elinde kalıyor başlamazsa sıkıntıya düşme ihtimali fazlasıyla mevcut ve bence haketmiş.
Bence sizin yorumunuz daha saçma olmuş. :D
netarsudil yazdı:
03.04.2020 - 18:35:48
Pesimist tuscu yazdı:
Arkadaslar merhaba.. bir arkadasim icin arastiriyoruz yardimci olabikecek biri var mi :/
Bu pandemi nedeniyle; çalışanlarin istifa etmemesiyle ilgili resmi yazi yayimlandi; (istifa edemiyoruz diye) fakat sba kazanip gitmeme ile ilgili resmi bir durum var mi? (Arkadaşim sba ve eah yazabilecek sekilde usule uygun istifaliydi; sinavda sba kazandi.) Kazandiysa mecbur gidilmelidir veya gitmeyen mustafi kabul edilebilir gibi bir degisiklik mevcut mu? Böyle bir seye rastlamadik fakat emin olmak istiyoruz; yardimci olur musunuz?
Kayıt için başvuru yapmazsa gitmez.mecbur gidilmelidir diye bir şey yok. Cezası yok yani
resmi yazı gelmedi değil mi bununla ilgili; eski bilgiler geçerli. Teşekkürler bu arada
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Pesimist tuscu yazdı:
03.04.2020 - 18:38:22
netarsudil yazdı:
03.04.2020 - 18:35:48
Pesimist tuscu yazdı:
Kayıt için başvuru yapmazsa gitmez.mecbur gidilmelidir diye bir şey yok. Cezası yok yani
resmi yazı gelmedi değil mi bununla ilgili; eski bilgiler geçerli. Teşekkürler bu arada
Yok hocam.rica ederim
EnSuper yazdı:
30.05.2018 - 17:08:45
ÖSYM sonucunuz kayıt yaptırmaya hak kazandığınız anlamına gelir. Bu hakkı kullanmadı iseniz kayıt yaptırmış sayılmazsınız. Dolayısıyla herhangi bir ceza da almazsınız. Bimer başvuruma gelen cevabı yukarıda yazmıştım, aynı şeyi söylüyor.
&&&&&&&&&&&
Sba kazandım. Kayıt yapmadım evrak falan yollamadım. Şimdi eah yazabiliyor mym?