Çarşamba , Ocak 27 2021
İhtisa yapmak istediğiniz dalla ilgili sorularınız merak ettiklerinizi yazın,o dal ile ilgilenen üyelerimiz yardımcı olacaktır..

Re:

#3824967  gönderen Drnis
 01.03.2017 - 21:16:21
kusura bakmayın da tıp okuyanlara kontenjan zor yetiyor.tıpdışı almayı durdurmaları gerektiğini düşünüyorum.ayrıca egoistlik mi bilmem ama 6 yıl okuduktan sonra aynı işe girmek doğru değil.ha ekmek kapısı tamam da aynı işi yapmayalım bari
Kullanıcı avatarı
bende istemem tıpdışı biriyle işimi paylaşmayı kim ister ki
zaten hekimler için TUS zor ve kadrolar az
üstelik böyle bir gereklilikte yok.
tıpçıların seçmediği bir bölüme çare arayışı değil bu
bir sürü tıpçı temel bilimleri istiyor zaten
puanı git gide artıyor

ama bazı yorumlar çok sert arkadaşlar, zaten artık giremiyorlar bildiğim kadarıyla kadroları yok
eskilerde kalsınlar aramızda yapacak bişey yok :)
bir sürü cahil insanın çok daha iyi yerlere geldiği, ilkokul mezunu adamların şirketlerinde bir sürü zeki pırıl pırıl zihinleri köle gibi çalıştırdığı bir ülkede bu kadar uğraşıp çalışıp okuyup bir yerlere gelmeye çalışan insanlara hakarete varan sözler söylemeyelim

hele hele daha dünkü tıp öğrencilerinin derslerine giren tıpdışı bir prof'u protesto etmeleri, dersine girmemeleri, o kim ki bize ders verecek gibi egolara kapılmalarına filanda tıpçı olmama rağmen utanarak ve üzülerek bakıyorum. Mühendislik fakültelerinde matematikçide ders verir, fizikçide. Bazı mühendislikler tıp fakülteleriden daha yüksek puanla öğrenci alıyorlar. Acaba orada da mühendislik öğrencileri bu fen-edebiyat mezunu hoca kim oluyor ki bana ders veriyor gibi saçma laflar ediyorlar mıdır ? Sanmıyorum. Akademisyenliği, bilimi bu kadar yok sayacak egodan korunmamız lazım arkadaşlar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009