Salı , Ağustos 11 2020
Uzman hekimlerin genel bilgi paylasim platformu...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#4054635  gönderen hardplayer
 30.01.2018 - 20:32:57
tolga yazdı:
21.02.2016 - 14:26:26
hala çözümü tus ve uzmanlıkta arıyoruz ya...

5 sene boya badana işi yapmaya başlasak, 5 yıl sonra daha fazla kazanıp daha az çalışıp daha mutlu olabiliriz..
Günlük 600 tl ye çalısıyorlar ben boyattım biliyorum ordan:)

Re: Re:

#4054653  gönderen hardplayer
 30.01.2018 - 20:40:43
amorinthemoon yazdı:
21.02.2016 - 14:01:07
Cinali61 yazdı:Evet ben pişmanım. Fizyolojiye girseydim (ki çok severim) şimdi prof luğu bekliyordum. Plastik cerrahiye de çok severek girdim ama böyle bir şeyin başıma gelebileceğini tahmin ediyordum. Etraftakilerin sen fizyoda sıkılırsın hasta bakmayı özlersin vs vs laflarıyla girdik ve bitti. Şimdiki aklım o zaman olsaydı asla o güzel yıllarımı pis kokuşmuş yaraları temizleyerek, sabaha karşı milimlik damarları dikmeye çalışarak, kıdemli hoca eziyeti vs vs vs ile geçirmezdim. Nöbetçi omadığımız gün bile gün ışığında çıktığımı hatırlamıyorum. Şimdi… Rahatım nisbeten. Ama iz kalacak mı sorusuna cevap vermekten nasıl yani iz mi kalacak siz plastik cerrah değil misiniz cevabını almaktan, estetik hastalarının nazından, her türlü kesi için acile çağırılman, acildeki arkadaşın abi biliyom primer sütür ama hasta yakını illaki plastik cerrah dikcek diye ortalığı yıkıyo gel bizi kurtar demsinden, diğer kliniklerin; (evet özellikle en çok bundan nefret ediyorum yıllardır) bunu bi plastik görsün demesinden nefret ediyorum. Plastiğin en zor yanı neresi biliyomusunuz spesifik bir alanı yok.. o yüzden meslektaşlarınızın size hasta klitlemesi ile o kadar karşılaşıyosunuz ki camiadan nefret ediyosunuz. Maksillo fasial travma kbb ile ortak bize kitler, el cerrahisi ortopedi ile ortak eli geçtim ayağı da kilitlemeye çalışıyorlar, periferik sinir cerrahisi nrş ile bakmaz biz bilmiyoz yapmadık, yanık hastaları ve daha aklıma gelmeyen. Dolayısı ile acile gelen travma hastası illa ki bi yerinden sizi buluyo.. hele bi de doku defkti varsa.. en çok da bunu seviyorum.. hastanın beyni akciğeri patlamış, açık tibia femur fraktürü var olamaaaaz ayak bileğinde para kadar doku defekti var biz bunu yatıramayız bi plastik görsün. Anlatacak o kadar şey var ki neyse bıktım. Çıkış yolu arıyorum ama bulamıyorım, sanırım tek çare yine fizyoloji.. hayatım en mutlu olduğum günlerden biri tıp fakültesini kazandığım gündü, diğeri de bıraktığım gün olacak inşallah…

Özele gec ozel klinik ac sadece estetikle bile torunlarına yetecek para kazanırsın
Bu biraz işin içinde olmayıp da kadındoğumculara "hocem özele geç tüp bebek yap paraya para demezsing walla" demesi gibi olmuş.
Kullanıcı avatarı

#4054765  gönderen Wortex
 30.01.2018 - 21:53:49
hardplayer yazdı:
30.01.2018 - 20:40:43
amorinthemoon yazdı:
21.02.2016 - 14:01:07
Cinali61 yazdı:Evet ben pişmanım. Fizyolojiye girseydim (ki çok severim) şimdi prof luğu bekliyordum. Plastik cerrahiye de çok severek girdim ama böyle bir şeyin başıma gelebileceğini tahmin ediyordum. Etraftakilerin sen fizyoda sıkılırsın hasta bakmayı özlersin vs vs laflarıyla girdik ve bitti. Şimdiki aklım o zaman olsaydı asla o güzel yıllarımı pis kokuşmuş yaraları temizleyerek, sabaha karşı milimlik damarları dikmeye çalışarak, kıdemli hoca eziyeti vs vs vs ile geçirmezdim. Nöbetçi omadığımız gün bile gün ışığında çıktığımı hatırlamıyorum. Şimdi… Rahatım nisbeten. Ama iz kalacak mı sorusuna cevap vermekten nasıl yani iz mi kalacak siz plastik cerrah değil misiniz cevabını almaktan, estetik hastalarının nazından, her türlü kesi için acile çağırılman, acildeki arkadaşın abi biliyom primer sütür ama hasta yakını illaki plastik cerrah dikcek diye ortalığı yıkıyo gel bizi kurtar demsinden, diğer kliniklerin; (evet özellikle en çok bundan nefret ediyorum yıllardır) bunu bi plastik görsün demesinden nefret ediyorum. Plastiğin en zor yanı neresi biliyomusunuz spesifik bir alanı yok.. o yüzden meslektaşlarınızın size hasta klitlemesi ile o kadar karşılaşıyosunuz ki camiadan nefret ediyosunuz. Maksillo fasial travma kbb ile ortak bize kitler, el cerrahisi ortopedi ile ortak eli geçtim ayağı da kilitlemeye çalışıyorlar, periferik sinir cerrahisi nrş ile bakmaz biz bilmiyoz yapmadık, yanık hastaları ve daha aklıma gelmeyen. Dolayısı ile acile gelen travma hastası illa ki bi yerinden sizi buluyo.. hele bi de doku defkti varsa.. en çok da bunu seviyorum.. hastanın beyni akciğeri patlamış, açık tibia femur fraktürü var olamaaaaz ayak bileğinde para kadar doku defekti var biz bunu yatıramayız bi plastik görsün. Anlatacak o kadar şey var ki neyse bıktım. Çıkış yolu arıyorum ama bulamıyorım, sanırım tek çare yine fizyoloji.. hayatım en mutlu olduğum günlerden biri tıp fakültesini kazandığım gündü, diğeri de bıraktığım gün olacak inşallah…

Böle dertlerimin olmasini istiorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4428961  gönderen dada
 01.08.2020 - 14:12:06
Cinali61 yazdı:
21.02.2016 - 13:41:58
Evet ben pişmanım. Fizyolojiye girseydim (ki çok severim) şimdi prof luğu bekliyordum. Plastik cerrahiye de çok severek girdim ama böyle bir şeyin başıma gelebileceğini tahmin ediyordum. Etraftakilerin sen fizyoda sıkılırsın hasta bakmayı özlersin vs vs laflarıyla girdik ve bitti. Şimdiki aklım o zaman olsaydı asla o güzel yıllarımı pis kokuşmuş yaraları temizleyerek, sabaha karşı milimlik damarları dikmeye çalışarak, kıdemli hoca eziyeti vs vs vs ile geçirmezdim. Nöbetçi omadığımız gün bile gün ışığında çıktığımı hatırlamıyorum. Şimdi… Rahatım nisbeten. Ama iz kalacak mı sorusuna cevap vermekten nasıl yani iz mi kalacak siz plastik cerrah değil misiniz cevabını almaktan, estetik hastalarının nazından, her türlü kesi için acile çağırılman, acildeki arkadaşın abi biliyom primer sütür ama hasta yakını illaki plastik cerrah dikcek diye ortalığı yıkıyo gel bizi kurtar demsinden, diğer kliniklerin; (evet özellikle en çok bundan nefret ediyorum yıllardır) bunu bi plastik görsün demesinden nefret ediyorum. Plastiğin en zor yanı neresi biliyomusunuz spesifik bir alanı yok.. o yüzden meslektaşlarınızın size hasta klitlemesi ile o kadar karşılaşıyosunuz ki camiadan nefret ediyosunuz. Maksillo fasial travma kbb ile ortak bize kitler, el cerrahisi ortopedi ile ortak eli geçtim ayağı da kilitlemeye çalışıyorlar, periferik sinir cerrahisi nrş ile bakmaz biz bilmiyoz yapmadık, yanık hastaları ve daha aklıma gelmeyen. Dolayısı ile acile gelen travma hastası illa ki bi yerinden sizi buluyo.. hele bi de doku defkti varsa.. en çok da bunu seviyorum.. hastanın beyni akciğeri patlamış, açık tibia femur fraktürü var olamaaaaz ayak bileğinde para kadar doku defekti var biz bunu yatıramayız bi plastik görsün. Anlatacak o kadar şey var ki neyse bıktım. Çıkış yolu arıyorum ama bulamıyorım, sanırım tek çare yine fizyoloji.. hayatım en mutlu olduğum günlerden biri tıp fakültesini kazandığım gündü, diğeri de bıraktığım gün olacak inşallah…
Hoca mesajının üzerinden 4sene geçmiş. Ne yaptın merak ettim. Fizyoloji işi ne oldu.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009