Salı , Kasım 13 2018
istifa hakkindan sorular, cevaplar ve genel paylasim bolumu...
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Görüşleriniz

Faydalı oldu
72
95%
Faydalı olmadı
4
5%
Kullanıcı avatarı
gncltradana yazdı:
02.10.2018 - 22:41:08
Hocam merhabalar şuan uzmanlıgımın mecburi hizmet görevime devam etmekteyim dhy nin bitmesine 9 ay var ,şuan mevcut durumumdan dolayı istifa etmeyi düşünüyorum ilerde dhy ile tekrar atandıgımda kalan 9 aylık mecburi hizmet süremmi geçerli olur yada silbaştan başlamam mı gerekir
mecburi hizmetin yüzde olarak yapmadığınız kısmını yaparsınız
Kullanıcı avatarı
Ürgn yazdı:
04.10.2018 - 22:23:19
82. Dhy ile atandim. Ağustos tusunda sba ya da eah kadrosundan tercih yapmayi düşünüyorum. Eğer sözleşmeliye geçersem tusla atanma sürecimde herhangi bir uzama olur mu? Hali hazırda dilekçemi verdim ama henüz kuramız yapılmadı. Dilekçemi geri çekebilir miyim ?
naklen atama yapılmaz 657 ye geçince yapılır. dilekçeyi geri çekebilirsiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Drcancan1 yazdı:
08.10.2018 - 16:37:27
dr_demirci hocam istifa dilekcesini kime vermeliyiz kimlere imzalatmaliyiz? Kimi bashekime verin diyor kimiyse kamu hastaneler birligine verin diyor
her türlü dilekçe ilk amirinize verilir
Hocam bugün 4924ten istifa ile ilgili ilçe sağlık müdürlüğü ile görüştüm. 4924ten usülsuz olarak ayrılırsam 657ye geçiş yapılacağını ve 657den de istifa etmiş olacağımı söylediler. Şubatta eah yazabilmek mümkün olmuyor dediklerine göre. 4924ten ayrılsak 657ye geçiriliyor muyuz?
Drpakir yazdı:
09.10.2018 - 14:51:48
Hocam bugün 4924ten istifa ile ilgili ilçe sağlık müdürlüğü ile görüştüm. 4924ten usülsuz olarak ayrılırsam 657ye geçiş yapılacağını ve 657den de istifa etmiş olacağımı söylediler. Şubatta eah yazabilmek mümkün olmuyor dediklerine göre. 4924ten ayrılsak 657ye geçiriliyor muyuz?
Demirci hocam; usulsuz istifada böyle bir uygulama var mı? Nasıl 657ye geçirebılırler?
Hocam selamlar 4924 lu olarak calisiyorum su anda bu tusla eah kazanacagim simdi ekim ortasi yerlestirme sonuclari aciklanacagi düşünülürse atamalarin ckysye dusmesi kasim sonunu bulur diyorlar simdi ben kasim sonu sozlesmeden istifa etmek yerine sözleşme yenilemek istemiyorum 657 ye gecmek istiyorum gibi bir dilekce versem 1 ocak tarihinde 657 ye gecip kazandığım eah a atamam yapılır mi yoksa kazandigim hakki kaybeder miyim , ben eah kazaninca illa 4924 ten usulsuz istifa mi etmek zorundayim?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Drpakir yazdı:
09.10.2018 - 14:51:48
hayır. dilekçede bunu belirtin.
Kullanıcı avatarı
1925smt yazdı:
10.10.2018 - 10:59:35
Hocam selamlar 4924 lu olarak calisiyorum su anda bu tusla eah kazanacagim simdi ekim ortasi yerlestirme sonuclari aciklanacagi düşünülürse atamalarin ckysye dusmesi kasim sonunu bulur diyorlar simdi ben kasim sonu sozlesmeden istifa etmek yerine sözleşme yenilemek istemiyorum 657 ye gecmek istiyorum gibi bir dilekce versem 1 ocak tarihinde 657 ye gecip kazandığım eah a atamam yapılır mi yoksa kazandigim hakki kaybeder miyim , ben eah kazaninca illa 4924 ten usulsuz istifa mi etmek zorundayim?
size 657 ye dönmeniz için bilgi verirler. dönmezseniz atama iptal edilir
dr_demirci hocam ben 4924ten usulsuz istifa etmek istiyorum. hekim azligi vs nedeniyle zorluk cikarabiliyorlar 1 ay daha calisacaksiniz vs diyebiliyorlar.zaten aciklamistiniz yasal olmadigini.bana boyle bir dayatmayla geldikleri zaman elimde yasayla ilgili bir yazi vs yok,bulamadim da.sizde varsa paylasabilir misiniz?
Demirci hocam merhaba, ben 657'li olarak aralık sonuna kadar görevlendirmedeyim, bu tusu kazandım, çkys ve güvenlik soruşturması vs için görevlendirmemi bitirip kadromun olduğu yere gitmeme gerek var mi? Yoksa çkys ye düştükten sonra görevlendirmemi bitirip ayrılış yapmam yeterli mi? Çok teşekkürler şimdiden.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
4924 sözleşmeliyle il merkezinde çalışıp ilçeye görevlendirilme olursa dhy mecburi hizmet bulunduğum ilçe üzerinden mi düşer yoksa il merkezine göre mi? Bu konuyla ilgili bilgisi olan biri cevaplarsa çok sevinirim. Teşekkürler
Hocam bu hafta içi sözleşmeliye geçileceğini söylediler. Sözleşmeye geçip ertesi gün usülsuz istifa dilekçemi yazsam, herhangi bir yanıt beklemek zorunda mıyım? Örneğin salı günü dilekçemi verip, çarşamba ayrılabilir miyim? Yoksa usulsüz istifa etmiş de olsam yanıt beklemeli miyim
Kullanıcı avatarı
Drcancan1 yazdı:
11.10.2018 - 15:27:43
dr_demirci hocam ben 4924ten usulsuz istifa etmek istiyorum. hekim azligi vs nedeniyle zorluk cikarabiliyorlar 1 ay daha calisacaksiniz vs diyebiliyorlar.zaten aciklamistiniz yasal olmadigini.bana boyle bir dayatmayla geldikleri zaman elimde yasayla ilgili bir yazi vs yok,bulamadim da.sizde varsa paylasabilir misiniz?
olmayan şeyi nasıl paylaşayım?
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34