Pazar , Ocak 24 2021
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Kullanıcı avatarı
dryqmr yazdı:
27.08.2020 - 10:36:38
Merhaba arkadaşlar ben yökten yöke başvurdum da ıkı ayı gectı işlemlere başlayalı ve geciş yapacagım unv evraklarınız yökte dedi yökte bu işle ilgilenen birimin numarasını bılen var mı ya yökteki sürecin ne kadar sürecegını bılen var mı yardımcı olursanız cok sevinirim
pandemı donemı her an yasaklar başlayabilir önümüzü göremiyoruz
yök'ün kadronuzu diğer üniversiteye alması her iki üniversitenin rektörlük onayı vermesi derken yaklaşık iki ay kadar sürüyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Yöke bağlı asistanım, taban puan hesabında girilen sınavda yök kadrosu değil sadece sba kadrosu açıldıysa taban puan o sınavdaki sba kadrosu taban puanı olarak mı alınıyor.
Yoksa o sınavda yök kadrosu açılmadığı için önceki 3 sınavın yök kadrosu puan ortalaması mı alınıyor? Bilgisi olan var mı? Yada nerden öğrenebilirim?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhabalar ben de mazeretsiz geçişe başvurdum cerrahi bir branştayım halen bulunduğum kurumun dekanına evraklarımı imzalatıp geçiş yapmak istediğim kuruma gönderdim onlar tekrar yöke bildirmek için bulunduğum fakültedeki dekana yazı yazmışlar üst yazı için ama dekanımız o süreçte değişti şimdiki dekan geçişime izin vermiyor ne yapabilirim başka
dtmervey yazdı:
07.01.2021 - 08:40:57
Merhabalar ben de mazeretsiz geçişe başvurdum cerrahi bir branştayım halen bulunduğum kurumun dekanına evraklarımı imzalatıp geçiş yapmak istediğim kuruma gönderdim onlar tekrar yöke bildirmek için bulunduğum fakültedeki dekana yazı yazmışlar üst yazı için ama dekanımız o süreçte değişti şimdiki dekan geçişime izin vermiyor ne yapabilirim başka
dekana yalvarmaktan başka çözümü yok, maalesef yök zaten bu olaya hiç karışmıyor iki tarafında tüm emir komuta zincirinden onayı gerekiyor.
aksi halde istifa.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dr.toll yazdı:
31.12.2020 - 03:12:13
O sınavda sadece sba kadrosu açılsa da fark etmiyor. O puana göre değerlendirilirsin.Hatta eğer geçişin onaylanırsa direk yök kadronla beraber geçersin.
Bundan emin misiniz? TUK’ta bununla ilgili konuştuğum kişi, girdiğim tusta geçmek istediğim yerde sadece sba kadrosu açılmasına ve puanımın sba kadrosundan yüksek olmasına rağmen son 3 tusun yök kadrosuna göre değerlendirileceğimi söyledi.
melodi12345678 yazdı:
13.01.2021 - 15:22:05
Dr.toll yazdı:
31.12.2020 - 03:12:13
O sınavda sadece sba kadrosu açılsa da fark etmiyor. O puana göre değerlendirilirsin.Hatta eğer geçişin onaylanırsa direk yök kadronla beraber geçersin.
Bundan emin misiniz? TUK’ta bununla ilgili konuştuğum kişi, girdiğim tusta geçmek istediğim yerde sadece sba kadrosu açılmasına ve puanımın sba kadrosundan yüksek olmasına rağmen son 3 tusun yök kadrosuna göre değerlendirileceğimi söyledi.

Eminim.Ben böyle geçtim.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11