Salı , Temmuz 23 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
MD.MEÖ yazdı:
29.03.2019 - 16:25:06
''Mazereti kabul edilenlerin uzmanlık eğitimine giriş sınavında almış olduğu puanın, geçiş yapılmak istenen birimin aynı dönemindeki sınav taban puanına eşit veya bu puandan fazla olması şarttır. O dönemde ilgili birim için kadro açılmamışsa ilgili birimin uzmanlık öğrencisi aldığı son üç sınav puan ortalaması, bu yoksa son iki sınav puan ortalaması, bu da yoksa son sınav taban puanı esas alınır.''
ARKADAŞLAR BURADAKİ SON ÜÇ SINAV BİZİM GİRDİĞİMİZ SINAVDAN ÖNCEKİ Mİ YOKSA GÜNCEL OLAN MI. (BEN 2015 NİSANDA GİRDİM MESELA)
En son 3 sınav
2017 eylül tusu ek yerleştirme ile X bölümüne yerleştim, (sba kadrosuydu) kayıt için belgelerimi gönderdim. fakat aktif olarak göreve başlamadım.
daha sonra şubat 2018 ek yerleştirme ile Y bölümüne yerleştim (uni Yök kadrosu) şu an bu bölümde asistanlığıma devam ediyorum.

2017 eylül puanım ile herhangi bir X bölümüne başvurabilir miyim geçiş için? Y bölümü imkansız sanırım çünkü şu an çalıştığım bölüme şubat ile girdim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba ben bir tıp fakültesinde Sağlık Bakanlığı adına aile hekimi asistanı olarak görev yapmaktayım.bir vakıf üniversitesinin yök kadrosuna geçebilme durumum var mı?istifa hakkım gider mi?bu arada geçiş yapmak istediğim üniversitenin girdiğim dönemki taban puanı kriterini karşılıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum