Çarşamba , Ekim 23 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

Kullanıcı avatarı
Değerli üyelerimiz
Sitemizde paylaştığımız Tümer kitapları olsun , tusdata kaynakları olsun yada reçete kıtabı olsun bazı sıtelerde reklamları kaldırdık sunu yaptık duzelttık dıye dosya paylasımlarını gordum. cogunu ınceleme fırsatım olmadı fakat . sıtemızde yayınladıgımız kıtaplar orjınal ve eksıksızdır dıger sıtelerden ıcerık olarak tam yada eksık ne ındırecegınız bılemıyorum. bu konuda sıtemız dıger sıtelerde yayınlanan ıcerıklerden sorumlu degıldır.

Herkes hekim olabiliyor fakat hekimliğin ağır ve onurlu ismini taşıyamıyor diye düşünüyorum .....

Teşekkürler....

Ama ben ve ekibim güzel şeyler yapıldıkça bunlara araklama ve hazıra konma ve taklitçilikle devam edecektir.

Ben orjınal bırseyler gusel seyler yapmaya herzaman devam edecegım bunların çalıınıp çırpılması benım gusel seyler yaptıgım anlamına gelmektedır.....

Tesekkruler herkese....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#792687  gönderen drerdinc
 11.11.2009 - 17:19:22
bilgi paylaşımına senelerdir gönül vermiş biri olarak her zaman paylaşımların belli nezaketler ölçüsünde yapılmasını düşünmekteyim. tabiki benim veya burda başka bir paylaşımın diğer sitelerde, platformlarda,bloglarda paylaşılması çok doğal, amaç zaten bilgi paylaşımı. ama paylaşırkende nerden alndığının yazılması gerektiğini düşünmekteyim.

rıza paylaşımların için teşekkürler
Kullanıcı avatarı

#792690  gönderen travay16
 11.11.2009 - 17:25:37
bu kitapların kaynağının burası olduğunu herkes biliyor.Bırakın taklit etsinler.Hiçbir taklit özünün yerini tutmaz. Taklit ederek sizi yaşatıyorlar.Ayrıca tusdata bu kitapları burdan yayınlıyor diye ne öğrenci sayısında nede kitap satışında azalma olmuyor bence.Elinde her türlü not ses kaydı vs döküman olan birçok arkadaşım kitaplarınıda alıyor dersanesinede gidiyor. Birçok öğrenci,hekim arkadaşım bu kitaplardan çok yararlanıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkürler...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drriza yazdı:Değerli üyelerimiz
Sitemizde paylaştığımız Tümer kitapları olsun , tusdata kaynakları olsun yada reçete kıtabı olsun bazı sıtelerde reklamları kaldırdık sunu yaptık duzelttık dıye dosya paylasımlarını gordum. cogunu ınceleme fırsatım olmadı fakat . sıtemızde yayınladıgımız kıtaplar orjınal ve eksıksızdır dıger sıtelerden ıcerık olarak tam yada eksık ne ındırecegınız bılemıyorum. bu konuda sıtemız dıger sıtelerde yayınlanan ıcerıklerden sorumlu degıldır.

Herkes hekim olabiliyor fakat hekimliğin ağır ve onurlu ismini taşıyamıyor diye düşünüyorum .....

Teşekkürler....

Ama ben ve ekibim güzel şeyler yapıldıkça bunlara araklama ve hazıra konma ve taklitçilikle devam edecektir.

Ben orjınal bırseyler gusel seyler yapmaya herzaman devam edecegım bunların çalıınıp çırpılması benım gusel seyler yaptıgım anlamına gelmektedır.....

Tesekkruler herkese....
rızacım taklit de ediliyoruz yaaa... artık bizi kimse tutamaz :wink: farkında olmadan gücümüze güç katıyorlar... kendilerini de rezil ediyorlar :lol: bunlar bizlere kamçı olup daha çok ve güzel paylaşımlar yapmalıyız... :wink: